Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Kit választanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Kit választanátok a kettő közül?

Figyelt kérdés

Szigorúan csak a kettő közül szabad és muszáj választani! (hezitáló kommentelők nem érdekelnek)

Egyik sem én vagyok, a kérdésem szigorúan elméleti jellegű.

1-es jelölt: Mérnök végzettséggel dolgozik egy komoly multi cégnél középvezetői pozícióban és elég korrekt egzisztenciája van (saját prémium autó (Mercedes C300), budai 3 szobás társasház). Jóképű, intelligens, empatikus és kissé nyugodt vérmérsékletű. Viszont 170 centi magas és 68 kg.

2-es jelölt: Villanyszerelő Heves megyében és egy albérletben él, nettó 170-et keres egy vállalkozásnál alkalmazottként. Jóképű és férfias: 185 cm és 85 kg. Nagy dumás, szeret a haverjaival bulizni/iszogatni és van egy 2002-es Golf GTI-je, amivel hétvégente szívesen járja a környéket.

Legyen mindkettő mondjuk 30 éves.

Írjátok le a korotokat és hogy miért választottátok ezt vagy azt.



2018. máj. 13. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
1. Mert "Jóképű, intelligens, empatikus és kissé nyugodt vérmérsékletű"
2018. máj. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28N
2018. máj. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az elsot. Azert mert o nem Heves megyeben el, es mivel nem irtal lakhelyet, budapestinek kepzelem el.
2018. máj. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Második, mivel a lakhelyet leszámítva ő jobban illene hozzám a leírtak alapján. Ő az úgy mond "egyszerű" ember, amilyennek én is tartom magam, plusz szeretem a nagy dumás, vicces embereket.

Az elsőnél amit negatívumként emeltél ki, hogy 170 cm és 68 kg, nálam egyáltalán nem az, de az életkörülmények nem passzolnának.

2018. máj. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Aki iránt érzek szerelmet. Nem tudom, miért érdekes a végzettségük, meghogy ki mennyit keres.

Amúgy én személy szerint nem szeretem a bulikat; az elsőnél nincs bulizás, úgyhogy így látatlanban az elsőt választanám.

Remélem, a kérdés mögött nincsenek konkrét személyek, és nem ahhoz kérsz segítséget. Én személyesen nem kedvelem a bulikat; nekem otthonülős vagy kirándulós pasi kéne ; de nem értem, hogy ez téged miért befolyásolna. Aki felé jobban húz a szíved , de ha meg nem tudod egymagad egyértelműen eldönteni, talán nem érdemled meg egyiket sem; kivéve talán valami speciális helyzetben; hogy az egyikkel már régebbóta, mondjuk 3 éve együtt vagy, és vele terveztétek már el a jövőt, és közben feltűnik egy másik, aki iránt színtén el kezdesz ILYENFAJTA ÉRZELMEKET táplálni. Na akkor érthető lenne a vacillálás; hogy most rúgd föl , amit eddig tökéletesen a másikkal felépítettél, és vágj bele valakivel egy új kapcsolatba, vagy maradjatok úgy, ahogy vagytok.

2018. máj. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

*Meg, hogy te konkrétan melyikkel tudnád elképzelni a jövőt, a hosszútávúságot

Melyikhez kötődsz jobban érzelmileg

Akivel úgy érzed, kölcsönös.

2018. máj. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#3: Igen, mivel Budán van lakása. Ez a két személy egyébként két ismerősöm és azért vagyok kíváncsi a véleményekre, mert több női ismerősömtől hallottam már, hogy ők inkább a "hétköznapibb", "nagydumás rosszfiúkat" preferálják. Tök mindegy, hogy nem keres sokat. A lényeg, hogy férfias külsejű legyen és "keményfiús" (ezt szó szerint mondták). És kíváncsi vagyok valóban ennyit számít-e a személyiség/karakter még egy sikeres karrier ellenében is.
2018. máj. 13. 12:56
 8/13 anonim ***** válasza:

5-6. vagyok korom 25

nem kérek priviket

2018. máj. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nehéz csak ennyi alapjá megállapítani, hogy melyik jönne be jobban. De ha belegondolok abba, hogy a hétköznapi életben ismereket két ilyen férfit, akikre nagyjából illik is a leírás és a második az, aki bejön, így a másodikat választom.
2018. máj. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6%
Mindkettőnek német sz.rja van. Egyiket se.
2018. máj. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!