Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Kit választanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Kit választanátok a kettő közül?

Figyelt kérdés

Szigorúan csak a kettő közül szabad és muszáj választani! (hezitáló kommentelők nem érdekelnek)

Egyik sem én vagyok, a kérdésem szigorúan elméleti jellegű.

1-es jelölt: Mérnök végzettséggel dolgozik egy komoly multi cégnél középvezetői pozícióban és elég korrekt egzisztenciája van (saját prémium autó (Mercedes C300), budai 3 szobás társasház). Jóképű, intelligens, empatikus és kissé nyugodt vérmérsékletű. Viszont 170 centi magas és 68 kg.

2-es jelölt: Villanyszerelő Heves megyében és egy albérletben él, nettó 170-et keres egy vállalkozásnál alkalmazottként. Jóképű és férfias: 185 cm és 85 kg. Nagy dumás, szeret a haverjaival bulizni/iszogatni és van egy 2002-es Golf GTI-je, amivel hétvégente szívesen járja a környéket.

Legyen mindkettő mondjuk 30 éves.

Írjátok le a korotokat és hogy miért választottátok ezt vagy azt.



2018. máj. 13. 12:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Leírtak alapján az egyes. Mivel én nem iszok, bulizok és azt sem szeretem ha én minden hétvégén egyedül vagyok hagyva a haverok miatt, magassága is jó, mert alacsonyabb vagyok 170-nél. +intelligens és empatikus.
2018. máj. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az elsőt, ő jobban illene hozzám a személyisége alapján. Igaz lenne köztünk 10 centi az én javamra :-D
2018. máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. :D de ha nagyon muszáj lenne választanom, akkor inkább a 2-es. Heves megye nincs messze és nálam a nyugodt vermérsékletű úgy jött le, hogy unalmas. Én is szeretek menni, járni a világot/országot, szeretek bulizni is. És azt is szeretem, ha magasabb nálam a pasi (172 cm vagyok).
2018. máj. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!