Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha még sose smároltál senkivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még sose smároltál senkivel akkor az első előtt meg mondanátok a fiúnak, hogy te még soha? Holnap lesz a nagy nap:D

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
bitos hogy nem. azt fogja hinni, ha csak így egyszerűen kijelented, hogy félsz a csóktól
2010. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám el, max. ha rákérdez :D

Hány éves vagy? :)

2010. jún. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyél előtte egy gerezd fokhagymát, serkenti a nyelvbimbókat, jobb lesz a smaci.
2010. jún. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
14 vagyok de persze hagymát. xd csak h tudassam e vele:O
2010. jún. 14. 19:54
 5/11 anonim ***** válasza:
kezdjük ott,hogy én sose smárolnék fiúval...
2010. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne mond meg, úgyis érezni fogja! Ha normális, akkor megérti és kedvesnek találja, ha meg nem, akkor kár pazarolni rá az időt! Hajrá!! :)
2010. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szerintem nem.ha tényleg olyan jól sül el a csók akkor talán mond neki.

sok sikert:)

2010. jún. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 bbb. válasza:
ha szóba kerül, mondd el, de magadtól ne nyögd be csak úgy :D amúgy én is mindig megérzem, ha egy srác még kezdő, és nem gáz, hamar rá lehet találni a ritmusra. amúgy meg örülök, hogy vannak még 14 évesek, akik nem csókolóztak, nem fajult el még teljesen a világ (:
2010. jún. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen:D dee az se biztos, hogy "összejön" szval lehet h csak késöbb:D de azért rendesen megoszlenek a vélemények:D köszii a válaszokat(L)
2010. jún. 14. 20:20
 10/11 anonim ***** válasza:

hát én elmondtam neki...:) de nem ugy h benyögtem neki...hanem régóta ismertük egymást , hosszu ideig barátokként..és hát tudtuk ezt h még egyikünk sem csókolózott:D szal nekem is kb 3 hete volt az első csók...:) nyugii az a fontos...menni fog magától....és ha nem is lesz olyan hűde annyira jó a második ezerszer jobb lesz::P:P:P

14/L

2010. jún. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!