Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek vannak helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vannak helyes cigány pasik?

Figyelt kérdés

2018. máj. 17. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
nincsenek
2018. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%

Nincsenek, belterjesek, deformált arcú és büdös a legtöbb, ráadásul törpék.

A félvérek és az úri cigányok közül néhány kinézhet valahogy, de oda is kell egy profi stylist.

2018. máj. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kettőt ismerek, aki helyes, de ők normális családból származnak.

A lecsúszottság, tanulatlanság kiül minden rassz arcára, sajnos itthon zömében ilyen cigányok vannak. Nekem nagyon nem jönnek be a "déli" típusok, nem rasszizmus, egyszerűen nem.

2018. máj. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik de tény hogy a többség taszító külsejű és szinte mind taszító viselkedésű.
2018. máj. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ismerek egy cigány srácot, ugyan úgy néz ki mint Lewis Hamilton, de tényleg.

De akkor se kene se cigány se csoki. Max fel cigo aki feher boru.

2018. máj. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Rengeteg cigánnyal találkoztam már, laktam a közelükben, de egyetlen egyre tudnám azt mondani, hogy jóképűnek tartottam. A bőre sem volt sötétebb, igényes volt magára, a hajára, arcára, stb, de tényleg jóképű volt. Nagyon szép arcformája volt és az arcéle mégjobban kiemelte a nagy barna kedves szemeit. Nem az a felvágós stílusú mint a kisgrofo meg mittudomén kicsodàk, nem képviselt semmi ilyet, divatmajom sem volt, egy normális, átlagos fiúról beszélek. Normálisan öltözködik és beszél. Dolgos, igyekvő és odaadó személyisége van. Nem utolsó sorban tanult is, ott ismertem meg.

Szóval van különbség a lecsúszott beltenyészes cigány és cigány között.

Na kedveskéim lehet lepontozni😂 de én legalább látok a gyűlölet mögül és nem ítélem el, mert nagy részük tényleg selejt.

2018. máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
👍
2018. máj. 17. 16:13
 8/12 peca1000 ***** válasza:
Győzike vagy a tesója, esetleg a Kis Grofó. :)
2018. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincsenek.
2018. máj. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mivel alapból a dél típusok tetszenek. Így elég sok cigány gyerekre tudom mondani, hogy jóképű. Lehet lepontozni, de ígyvan.
2018. máj. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!