Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy hetek, hónapok teltek el az első randiig? (Mindkét fél foglalt)

Figyelt kérdés
2018. máj. 18. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Kizártnak tartom, hogy valakinek ennyire ne legyen ideje egy párórás randira. Akkor nemis fontos neki az egész, nem húznám az időt ezzel.
2018. máj. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van. Neten ismertük meg egymást, ő egyetemista, én dolgozok, 220km-re lakunk egymástól, és kb 7 hónapja kezdtünk el ismerkedni. Eleinte csak poénkodtunk, semmi nem volt köztünk(ez nem egy társkeresőn történt mármint az ismerkedés). Idővel egyre jobban megfogott és úgy egy hónap múlva facen jelöltem, de döcögősen indult, csomószor nem írt vissza. Eltelt kb 2 hónap mire már eléggé összemelegedtünk, nagyon sokat kezdtünk írogatni, elhívtam randira, de a hond, hogy csak úgy tudnánk megoldani, hogy valamelyikünk ottlaudna a másiknál. Mi viszont visszafogottabb személyiségek vagyunk és első talira egy személyesen vadidegennel együttaludni elég fura lenne. Azóta már többször elhangzott a “szeretlek” kölcsönösen, időnként telefonon is beszélünk, de a tali még azóta se jött össze pedig már lassacskán lehet ott tartunk, hogy az elsőre ottalvás is beleférne a dologba. Ha viszont nyáron, (amikor neki szünet lesz az egyetemen), elengedem a dolgot.
2018. máj. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, nem kellett volna. Csalódás volt, kár volt egy képet dédelgetni magamban hónapokig. (A nagy távolság miatt nem találkoztunk, bár kinek mi, 250 km volt végülis.)
2018. máj. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hasonlóan az előzőkhöz, 300+ km-ről volt szó. Mivel anyagi gondok is voltak mellé (én csóró egyetemista, ő szülőknek adott mindent, mert akkor szükség volt rá), így konkrétan már nem is hónapokban, inkább évben kéne mérni az időt. :D

Azóta együtt vagyunk amúgy, együtt is élünk, azt az első időszakot inkább úgy fogalmazzuk meg, hogy sokáig voltunk barátok a megismerkedés után. :)

2018. máj. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A pasi foglalt, én külföldön vagyok. 1 éve beszélünk, talàlkoztunk màr közös ismerôsnél, de amugy semmi. Több mint 1500km van köztünk, ha minden jól megy idén sikerül összehoznunk egy talit.
2018. máj. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 piroska és a farkas ***** válasza:
De akik között kb 200 km van, miért nem találkoztok félùton? Ebédelnétek vhol, beszélgetnétek, és késôdélután szépen mindenki hazamegy.
2018. máj. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!