Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elkezdtetek randizni valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtetek randizni valakivel maximum mennyi idő alatt alakult ki szerelem köztetek? Csak az után jöttetek össze?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha kialakult kb mennyi idő kellett hozzá? Mennyit találkoztatok pl egy héten? Ameddig nem lettetek kapcsolatban is szexeltetek előtte vagy azt nem?

2018. máj. 15. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
5%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


Bemásolom az előző kérdésnél írt válaszomat, hogy te hozzád is eljusson:


NEM IDŐ FÜGGVÉNYE, hanem a kapcsolat minőségétől függ.

Lehet valakinél 3 hónap, ha nálam pl. 1 hónap.

Minden csak a két félen múlik.


Az, hogy ki mennyit találkozik az megint egyén függvénye. Nálunk távkapcsi volt, így heti egy nap a két város között, a többi nap skype-on videóchat.

2018. máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Enyémet is másold már be egyes :D

31/f

2018. máj. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És melyik is a tiéd? :D
2018. máj. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most azt gondoljátok írtam már ki erről kérdést? 😃 vagy mi?
2018. máj. 15. 18:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Amelyik alatt ott van, hogy "31/f" :D. Ki kérjük magunknak kérdező. A puszta feltételezés is sértő. :D

31/f

2018. máj. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos egyik válasz se a tiéd. :(


Kérdező, visszakérdezés helyett inkább gondolkodj el azon, amit írtam.

2018. máj. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!