Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire jellemző, hogy netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző, hogy netes társkeresésnél nem szerelem, párkapcsolat, hanem barátság születik a végén?

Figyelt kérdés
2018. máj. 18. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kis esély van rá. Ami inkább előfordulhat, az a kényszerbarátság (aka balekzóna) hogy a férfinek nincs annyi önbecsülése, hogy lelépjen, hanem teperni akar, barátként, a nő pedig kihasználja lelkiszemetesnek stb.
2018. máj. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem eddig kétszer is felajánlották férfiak a barátságot, mert nem vonzódtak hozzám, viszont nagyon jó társaságnak és értékes embernek találtak, viszont mint nő, nem mozgattam meg őket. Szóval az én tapasztalataim szerint nők is barátzónába kerülhetnek :)
2018. máj. 18. 22:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, mint a kérdezőnek. Értelmesen tudtuk kezelni a dolgot.

De a való életben is. Többször én voltam a gyertyatartó, meg pl. barátőmmel, ismerős lánnyal jött össze az adott férfi én meg asszisztáltam. :D Nem értem miért hiszik azt, hogy nők nem kerülhetnek ilyen helyzetbe.

2018. máj. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Részemről egyik sem jellemző.
2018. máj. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem férfiként a legtöbbször ez volt a tinder randikkor az érzés, hogy "tök jó fej ez a lány, de nem tudnám elképzelni barátnőnek csak mint barát". És erre egy nagyon egyszerű magyarázatom van. Ha valaki bejön pszichésen és biokémiailag is az a párkapcsolat alapanyag. Ha valaki csak pszichésen jön be (vagyis jófej), de biokémia nincs köztetek, na az a barát alapanyag. És mivel az online világban a pszichés dolgok leszűrhetőek, a biokémia viszont nem, így ez alakul ki viszonylag nagyobb eséllyel.
2018. máj. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!