Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőkön milyen szöveggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkön milyen szöveggel írjak egy lánynak?

Figyelt kérdés
Abszolút semmi ötletem nincs.

2018. máj. 19. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Először érdemes nem energiát pazarolni bele.

Elég egy „Szia! 🙂 ”


Ha visszaköszön, akkor vevő a csevejre, akkor már gondolkozhatsz.


Képeiből, leírásából érdemes merítni ötletet. Kifejtendő, nyitott, egy szóval megválaszolhatatlan kérdéseket érdemes feltenni!

2018. máj. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Tök mindegy. Ha a képeiden nem nézel ki kétszer olyan jól, mint Brad Pitt és Johnny Depp együttvéve, akkor el sem fogják olvasni az üzenetedet. Ha kinézel olyan jól, akkor pedig a legbénább szöveggel is sikered lesz.
2018. máj. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Igen, ezt nem ertem: nem vagyok ronda, egyedi szöveggel intítok, nem sablonnal, megse kapok valaszt. Meg egy nem-t se😕 sőt, valaki el se olvassa.

Utana meg sirnak, hogy nincs egy normalis pasi se....kit vagy mit var? 😮😯

2018. máj. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
#3 Nem elég, hogy nem vagy ronda. Hiper-szuper-extra jóképűnek kell lenned, hogy válaszra méltassanak.
2018. máj. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valami ilyesmivel kezdheted: "Kedvesnek tűnsz, Timea; ha van kedved, beszélgethetnénk kicsit, ismerkedhetnénk. Érdekelnél." Mikor visszaír, azt megköszönöd és arról kérdezed, hogy miket szokott csinálni szabadidejében, mik a hobbijai, szereti-e az állatokat, természetet, irodalmat, művészetet, milyen zenét, milyen ételeket (készíteni is), milyen szép helyeken járt már, stb., mindezt egy értelmesebb, átlagosabb, nem mindig barbie-csaj esetében. A google-ben van több ilyen jellegű kérdés is. Szerintem az anyagias kérdéseknek ismerkedés első pár napjában nincs értelme, mint pl. foglalkozás, egyedül lakik-e, stb. Mindkettőtöknek az a fontos, hogy érdeklődjetek egymás iránt, szinte állandó jelleggel.
2018. máj. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4# Akkor igazán nem is akar ismerkedni úgy vagyok vele...
2018. máj. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!