Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne tennem? Tegnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Tegnap hajtottam egy csajra, és hagyta is (egy darabig, a csók már valahogy nem akart összejönni, csak kézsimogatás, ölelés, ) csak volt egy kis bökkenő.

Figyelt kérdés
...Nem kettesben voltunk, hanem hárman, a harmadik volt a legjobb barátom, akinek a csaj szintén tetszik. Most mit csináljak???
2010. jún. 14. 21:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Tényleg más... Annyira szeretem a lányt, hogy nem is tudok másra gondolni. Most is csak az jár a fejembe, hogy kitől szerezzem meg a számát...

Másikoldalról: Mégis csak a legjobb barátom (legalábbis azt hiszem), és lehet hogy igazadvan. De mivan ha nem? Mivan ha meglesz a csaj és marad a barátság?

Látod, ezért vagyok döntésképtelen. Már magammal is összeveszek. :S

2010. jún. 14. 22:14
 12/12 anonim ***** válasza:

A létező legrosszabb háromszög.


A legsz@rabbul úgy jöhetsz ki belőle, hogy a lány inkább a legjobb barátoddal jön össze, és elveszíted mindkettejüket nyilván, ha ezt nem tudod feldolgozni. Az pedig nem szégyen, ha nem.

Aztán a második legsz@rabb, hogy összejössz a csajjal, és a barátodat veszíted el. Hasonló helyzetben képzeld el, neked is milyen rossz lenne a barátod helyében.


Viszonylag a legjobb, hogy inkább hagyjátok a csajt mindketten, legalább nem kell kockáztatni.


Ja és tényleg tájékozódj, hogy mennyire tetszik a barátodnak a lány.

2010. jún. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!