Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretet, ölelés, és csók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretet, ölelés, és csók hiányom van. Hogyan Szedjek fel egy pasit?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja nincs barátom és nagyon rossz egyedül szeretnék egy társat aki szeret és aranyos. Holnap elmegyek egy foci meccsre ott sok pasi lesz:P a kérdésem az lenne hogyan tudnék ismerkedni egy meccsen és hogyan hívjam fel magamra a figyelmet??Szeretnék újra szerelmes lenni :)

17 éves vagyok/L

Csak az írjon aki normális választ ad


2010. júl. 31. 19:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én is erre vágyom 17/F Milyen meccsre mész?:D
2010. júl. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Merre fele laksz?
2010. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Miskolc környékén lakom de azt nem írom ide ki hogy pontosan hol:P

Foci meccsre megyek. Több csapat is fog játszani egész nap

2010. júl. 31. 19:47
 4/25 anonim ***** válasza:

Színes ruhában legyél, jól nyisd ki a szemed, nézd meg jól a pasikat, válassz ki egyet, aki megfelelő. Szemezéssel, mosolygással hívd fel a figyelmét. Ha veszi a lapot, értelmes fickó lesz...

/ Ha dohányzik vagy sörszagú, vagy túl nagyhangú vagány, vagy túl alamuszi, az nem lesz jó! Könnyen be is fürödhetsz vele, azért vigyázz!/

Sok sikert!

:D

2010. júl. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

öltözz kirívóan, mert különben a focidrukkerek nem nan fognak rád nézni, de ha a drukkerek is 15-20 év körüliek akkor nem gáz, csak észreveszenek. Ha mellbe jól el vagy eresztve vagy van akkor vmi bevágott felső vagy egy sima topp is megteszi hidd el.


Kár h messze laksz, megismernélek szívesen.

17F

2010. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Én miskolci vagyok :) ( Aki kérdezte hogy :Merre fele laksz ? ) Szívesen segítek bármiben . Egy msnt esetleg dobnál?
2010. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Hát mellbe nem lesz gond:P Már kiválasztottam egy kivágott rucit de igazából nem a ruha érdekel hanem hogy mit csináljak hogy ne csak utánam nézzenek hanem oda is jöjjön hozzám valaki
2010. júl. 31. 20:18
 8/25 A kérdező kommentje:
Miskolci srác! Írj egy privit és adok msn-t
2010. júl. 31. 20:19
 9/25 anonim ***** válasza:
Én hogy tudok neked privit írni ?
2010. júl. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

ott van valahol a kérdés alatt hogy privát vmi...

De ha nem megy akkor írd be ide az msn címed és felveszlek

2010. júl. 31. 20:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!