Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/nők, vonzónak tartotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, vonzónak tartotok egy olyan férfit, akire igazak a lent leírtak?

Figyelt kérdés

Egy olyan férfit, aki boldog szingliként is és nem azért keres párt magának, hogy ne legyen egyedül, nem másik emberben keresi a saját boldogságát. Azért ismerkedik, mert úgy gondolja, hogy két boldog ember boldogabb lehet együtt, mint külön?


Továbbá ennek a férfinek sok lány barátja van, szóval van választási lehetősége, hogy kivel ismerkedjen és nem akarja magához láncolni az első lányt, akit megismer, igyekszik jól választani.


Vonzónak tartanátok egy ilyen férfit, hogyha ezek mellett látszana rajta, hogy igényes és kihozza magából a maximumot?


2018. máj. 20. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Elmondanám hogy csak az ilyet tartják vonzónak.

Aki kétségbeesetten keresi a párkapcsolatot annak nem fog összejönni sose.

2018. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Csak így működik egészségesen.
2018. máj. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Továbbá ennek a férfinek sok lány barátja van, szóval van választási lehetősége, hogy kivel ismerkedjen"


És még ti beszéltek itt "pasifelhőről", meg hogy egy férfi soha nem választhat :D


Nekem eddig csak olyan férfival (fiúval) lett volna lehetőségem összejönni, aki erőszakosan nyomult és minden áron kapcsolatot akart. Mondanom sem kell, hogy rövid úton lekoptattam őket. Én is úgy állok a kapcsolatokhoz, ahogy a kérdésben szereplő férfi, nyilván egy olyan pasi lenne számomra megfelelő, aki hasonlóan gondolkodik.

Az viszont nem tetszik, ha egy férfinak sok lány barátja van. Ha a barátom ilyen lenne, akkor annyira sosem tudnék megbízni benne, hogy ne merüljön fel bennem, hogy minek beszél még mellettem Marikával meg Jolikával is, ha nem akar tőlük semmit és sajnos a környezetemben élők tapasztalatai is azt mutatják, hogy egy ilyen pasinál esélyes, hogy inkább lecseréli a barátnőjét az egyik lány barátjára, ha valami probléma merül fel a kapcsolatban. Nem mondom, hogy te (vagy akiről a kérdés szól) is ezt tennéd és valószínű, hogy csak én vagyok túl önző, de sosem tudnék nyugodt lenni egy ilyen férfi mellett, ahogy valószínűleg a barátom sem lenne az, ha más férfiakkal beszélgetnék meg találkozgatnék mellette, "csak barátok vagyunk" címszóval.

2018. máj. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem
2018. máj. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!