Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, ti mit tartotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti mit tartotok vonzónak az ilyen férfiakban?

Figyelt kérdés

Van egy ismerösöm aki elég nagy làbon él,bàr nem milliomos. Mindig elegànsan öltözködik,szivarozik,étteremekbe kàvézókba jàr,adja a nagymenöt,úgy él mint egy gengszter és csak úgy döglenek utàna a jobbnàl jobb nök.

Tehàt legyetek szívesek mondjàtok el ,hogy miért?


2015. okt. 5. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Olvasd el,amit írtál róla,és megtudod a választ!
2015. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azokat a csajokat kellene megkérdezned, akik döglenek utána. Nálam már a dohányzással elkapálná magát.
2015. okt. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 hisztynka ***** válasza:
87%
Nem tudom, engem az ilyen jellegű pasik taszítanaak.
2015. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

💰

Ezt.*.*

Üdv.Azösszesnő.

2015. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Mert azok a jobbnál jobb nők semmi mást nem tudnak nyújtani, csak a testüket. Semmi más nem számít nekik, csak hogy legyen, aki eltartsa őket, erre "gyúrnak". Ha neked is egy üres fejű, pénzhajhász liba kell, akkor kövesd a példáját.
2015. okt. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Ja bocs, ha kicsit elragadtattam magam, csak tetszik ez 💰 a jel :D.
2015. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább taszító, mint vonzó, de kinek hogy. Azokat kérdezd meg, akiket látsz körülötte legyeskedni. :)
2015. okt. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerinted milyenek a jobbnál-jobb nők? abban nem látok semmi problémát, ha valaki étterembe jár. ha szivarozik, annak már kevésbé örülök. Ha van pénze, az persze csak jó. Miért is lenne hátrány? azt nem tudom, milyen, ha valaki úgy él, mint egy gengszter (de nem az?) ebből még elég keveset tudunk meg az illetőről, engem őszintén szólva csak a dohányzás aggasztana.
2015. okt. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!