Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz 30 éves férfi ként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz 30 éves férfi ként első randin elárulni hogy még soha nem csókolóztam és hogy segítsen nekem ebben?

Figyelt kérdés

Holnap randizok internetről egy kedves duci lánnyal akinek igaz gyereke van de ez nekem nem számít.

Viszont még soha nem csókolóztam ezért majd ha oda kerül a dolog akkor majd tájékoztatom hogy még ilyet nem tettem és segítsen nekem abban hogy megmutatja hogyan kell


2018. máj. 22. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%

Te alakítottad így az életedet, hogy 30 évesen nem csókolóztál még, úgyhogy ne szégyelled magad ezért, hanem vállald tetteid következményeit.

Mondd el neki bátran, hogy ez van.

Ha normális nő, akkor nem fogja cikinek találni. Ha meg ő gáznak tartja, akkor az a nő annyit is ért.

2018. máj. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem meg csókolózni vele csak úgy spontán módon, ahogy jön, ahogy sikerül. Nagyon elrontani nem lehet, csak ne akard a nyelveddel a manduláit "tapogatni" és és ne kapd be a száddal az egész száját.
2018. máj. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
NE! A csókolózás egy olyan dolog ami magától jön, beléd van programozva. Nekem is az első csókom olyan lánnyal volt aki már bőven benne volt ilyen dolgokba és meg is döbbent amikor 3 hónapra rá említettem neki, hogy vele volt az első csókom. Szóval a csók természetes adottság amit tudni fogsz amikor oda kerül a sor. Egy a lényeg, ne legyél túl nyálas. Ha kicsit mégis bizonytalan vagy, akkor először csak szimpla szájra puszi, majd ha ő a nyelvével végig simítja az ajkaidat akkor mehet a nyelves. Annyi a lényeg, hogy ne stresszeld túl és figyelj az apró jelekre, hogy mikor is kéne megcsókolni. A jelek többnyire olyan jellegűek, hogy ránéz a szádra, közelebb húzódik hozzád ha például egymás mellett ültök. Én például mindig úgy kezdem, hogy a karom átvetem a vállán és magamhoz húzom kicsit, ezek után általában mélyen a szemembe bámul a lány és hopp, már csattan is a csók. De mondom a lényeg, hogy ne stresszelj.
2018. máj. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nyugodtan elmondhatod,ha ettől könnyebb a lelkednek. Viszont azt nem kell mondanod,hogy segítsen neked. Ha csókolózni akartok,sz majd jönni fog magától.
2018. máj. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Igen nagyon gáz.
2018. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Az a gáz, hogy kiemeled, hogy duci meg gyereke van, ami a sztori szempontjából irreleváns. Olyan, mint kis duci gyerekes csajt csak arra használnád, hogy majd másokkal smárolgathass.
2018. máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak csináld, menni fog, de ne kérd már a segítségét ehhez, mert a férfi mivoltodnak még az illúzióját is lerombolod.
2018. máj. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne "tájékoztasd" erről, az elveszi a varázsát. Érezni fogod, hogy kell csinálni.

Hajrá!!

2018. máj. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A kevesebb néha több. Az első randis önkitárulkozásokra ez fokozottan igaz. Egyelőre nem tartozik rá, hogy a szerelmi életed mekkora csőd volt eddig, úgyhogy jobban teszed, ha megtartod ezt a titkot magadnak... legalább az elején.
2018. máj. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Már kérdezted.
2018. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!