Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz 30 éves férfi ként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz 30 éves férfi ként első randin elárulni hogy még soha nem csókolóztam és hogy segítsen nekem ebben?

Figyelt kérdés

Holnap randizok internetről egy kedves duci lánnyal akinek igaz gyereke van de ez nekem nem számít.

Viszont még soha nem csókolóztam ezért majd ha oda kerül a dolog akkor majd tájékoztatom hogy még ilyet nem tettem és segítsen nekem abban hogy megmutatja hogyan kell


2018. máj. 22. 13:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Amikor nagyon gáznak érzem az életem...akkor egy ilyen kérdés önbizalmat ad.

Csókra már írtak eleget.

Ha nem csőröztél sosem,akkor gondolom kapcsolatod sem volt.

Az ilyen hölgyek közt sokan(mély tisztelet a kivételnek) anyagi értelemben is társat keresnek. Vagy egy kevésbé kapós pasira rátelepednek....

2018. aug. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!