Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Titeket ha elutasít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket ha elutasít egy nő, megszoktátok kérdezni, hogy miért “nem” a válasza?

Figyelt kérdés
2018. máj. 26. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Nincs értelme megkérdezni, mert ez érzelmi döntés, tehát nincs rá logikus válasz.
2018. máj. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
78%
Nem. Nyugtázom a döntést és viszlát.
2018. máj. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Volt, hogy megkérdeztem, de nincs értelme. Úgyis egyértelmű, hogy azért utasít el, mert nem tetszem, nem vagyok szimoatikus, ilyesmi.


Az hogy mit mondunk nekik teljesen sokadrangú, ha nem vagyunk gyávák. (Ez csak az én véleményem mondjuk.)

2018. máj. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Felesleges megkérdezni. Úgy jön le, mintha indokolnia kéne bármit is.
2018. máj. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem, mi értelme lenne??
2018. máj. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 peca1000 ***** válasza:
89%

Ha élőbe randiztam valakivel, és a végén azt mondja, hogy nem akar velem többet találkozni, akkor megkérdezem, hogy " Tudomásul veszem a döntésed, de pusztán kíváncsiságból áruld el, hogy miért?


A stílusom, a kinézetem miatt, vagy valami olyat mondtam?


Csak hogy tanuljak belőle, vagy hogy miben kéne változzak?


Mindíg mondtak valamit, és nagy hasznomra volt.


Online elutasításnál viszont nem kérdezek, tudomásul veszem.

2018. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Volt hogy megkérdeztem. Igazából jól éreztük magunkat együtt és én szerettem volna a folytatást. A lány nem. Ez meglepő volt ezért megkérdeztem, de sokra nem mentem a válaszával.
2018. máj. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert felesleges és mindig tök egyértelmű. 90%-ban a külső, a maradék 10%-ben időközben talált jobbat (értsd: jobban kinézőt). Ennyi.
2018. máj. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Úgyis hazugság lesz a válasz, szóval nem. Bár az mindig érdekelne személyiség-téren mit javíthatnék (külsőt úgyse lehet)
2018. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én megkérdezem. Ez segít tanulni. Szeretem fejleszteni magam.

Persze tudom, hogy a válaszok nem mindig őszinték,de az erre adott válaszoknak is van valami alapja. Személyes találkozók alkalmával tettem eddig mindig, mikor én jól éreztem magam. Szerencsére nem volt sok ilyen randi. :)

2018. máj. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!