Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szamomra kenyes temaval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szamomra kenyes temaval fordulnek hozzatok? (Higienia)

Figyelt kérdés

Elore is kozlom, nagyon gaznak erzem a temat, de mar nem tudom, mihez kezdhetnek, sokat gondolkodtam a helyes megoldason. Szoval bocsanat, hogy undorito az egesz. :(

Szoval lepedekes lett a nyelvem... voltam orvosnal multheten, kaptam szajoblogetot, aminek 2-3 nap alatt hatnia kellett volna, de nem hatott. Ezert vissza kell mennem, mert lehet, hogy gyomorproblema miatt alakult ki. Viszont a munkam miatt csak jovoheten tudok vissza menni dokihoz.

Ajanlotta, hogy ragozzak szorgosan, gondolom nem erezte frissnek a leheletem, mikor megnezte a nyelvem, bar en en vettem eszre szajszagot, csak furcsa feluletunek erzem a nyelvem felszinet.

Na most a problema. Elhivott egy srac hetvegere randizni... es most, hogy

,, beteg” vagyok, nem tudom mi tevo legyek, ugyanis nem akarok igenytelennek tunni, ha esetleg csokra kerul a sor, viszont nagyon szeretnek vele talalkozni, mert szimpatikus.

Idaig hanyagoltam a temat, csaladi programra hivatkozva. Azt irtam, amint meg tudok rola mindent, irok neki, hogy mikor es hany korul lenne jo.

Mar egy hete tervben van a tali, de az allapotom miatt nem mondtam ra ament.

Tudom, apro hulyesegnek tunik, de azert megsem akarok igenytelennek tunni, azt se szeretnem, hogy bunkonak lasson...

Mondjam le az egeszet szerintetek?

22L



2018. máj. 29. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben én lemondanám. Egyrészt mert nem akarnám magam kínos helyzetbe hozni, másrészt ki rudja mit kaptál el, nem kéne szegény srácnak is átadni.
2018. máj. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Mond le . Ez így baj.
2018. máj. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%

DM-ben lehet venni nyelvkaparót.

ez a neve, és arra való, hogy a lepedéket leszedd vele a nyelvedről.

Nem gáz, nem undorító, sajnos bákiuvel előfordulhat (nekem gyógyszermellékhatás miatt alakult durván)

2018. máj. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Mindenkinek lepedekes a nyelve... drogeriaban veszel nyelvkaparot vagy van olyan fogkefe is, aminek egy resze erre valo. De nem is ertem, tenyleg. Vagy itt koros elvaltozasrol van szo? Mert amugy ha eszel, akkor kepzodik lepedek is, es alapbol a fogmosas resze kene hogy legyen a nyelv "megmosasa" is. Lehet, hogy csak szimplan rossz a fogmosas rutinod.
2018. máj. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Probalkoztam mar mindennel , amivel le lehet kaparni, de semmi valtozas.

Ket dolgora gondolok: -vagy tenyleg a gyomrommal van a baj, mert vannak miatta panaszaim, tul elhetoek, es eddig semmi hatul utoje nem volt.

- vagy egy gyogyszer. Allergia gyogyszert kedztem el szedni, ezzel egy idoben jartam fogorvoshoz, es elkezdtem hasznalni a fogfeheritos Listerint.

Szoval vagy gyomor baj, vagy az utobbiak miatt alakult ki.

2018. máj. 29. 10:10
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem fordultam volna orvoshoz, ha nem komoly lenne a baj.

Hasznaltam eddig is a fogkefe nyelvtisztito reszet, nyelvkaparom is van, de egyik se valt be. Tudom milyen a termeszetes lepedek, de ez nem olyan..

2018. máj. 29. 10:12
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Mond le a randit. Esetleg az igazat is megmondhatod neki, hogy emmiatt nem tudsz elmenni. Nem kellene, hogy megfertőzd őt is, feltéve hogy fertőző. Jobbulást!
2018. máj. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2018. máj. 29. 11:07
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a teljes sztorid elmondanod neki, de mond meg nyugodtan, hogy bizonyos egeszsegi problemak miatt nem tudsz vele talalkozni. Mindenkeppen jelezd neki azt is, hogy te valoban akarsz vele talalkozini, es nem kifogast keresel. Ha jo fej a srac, megerti.
2018. máj. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
Mondd le a randit, én az igazat nem mondanám el, inkább mondd pl. azt,hogy mandulagyulladásod van vagy ilyesmi.
2018. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!