Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőcsábász 30-40+ os férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőcsábász 30-40+ os férfiak! Hogyan szeditek fel a kiszemelt áldozatot? Írhatnak azok is, akik kapcsolatban vannak, vagy akár házasok. Többi lent

Figyelt kérdés

Milyen módszereitek vannak, amivel teljesen bekebelezitek a nőket? Általában sikerül felszedni és ágyba vinni az illetőt? Ezek a nők belétek szerelmesednek hamar?

Félreértés ne essék, nem tanulni szeretnék tőletek, én nő vagyok és nem szeretnék belesétálni egy ilyen csapdába csak azért tettem fel a kérdést. Pár nap alatt úgy érzem beleszerelmesedtem valakibe. 14 évvel idősebb férfiról van szó. Bizsergek ha meglátom és kívánom. De a józan eszem még megvan és hatalmas önuralmam van, csak még nem voltam ilyen helyzetben. Nem sokat hajtottak rám ennyire, mint egy gőzmozdony. De nem fogok engedni neki, mivel házas ember. Nem őrültem meg, csak az érzéseimet nem tudom irányítani. 30/N


2018. máj. 29. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem veszélyesebb egy érett 23 éves pasi....engem ő kebelezett be, aztán "dobott" el...habár tudtam,hogy csak egy éjszaka lesz belőle, de megérte :)


29/N

2018. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 30N Azokon a helyeken szedik fel ahol te véletlenül öntudatlanul is megfordulsz.

Ameddig félsz élni, és szeretni önmagad vonzani fogod az ilyen szituációkat.


A vágy és a bizsergés, alfa és omega nem itt kezdődik hanem a lelkednél.

2018. máj. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem, erre nincs recept, hogy hogyan:)

Soha nem hajtottam egy nőre sem. Egyszerű beszélgetés, amiben figyelek a nőre, mindig tudok számára érdekes lenni. Mivel, kapcsolatról szexről soha nem beszélek, utalok rá, egy idő után a nők szokták felhozni, hogy akarnak valamit.

Viszont, te érzel szeretsz, kívánsz:)) Ez belőled jön, megfogott, valamiért:) Ez nem lenne, a férfi csinálhat bármit, nem leszel szerelmes:)

2018. máj. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Sajnos a mai férfiak nagyrésze a kalandnak megy a majomkodásra. És hogy szexuálisan zaklassa a női nemet . Kihasználja mert nem ésszel és nem szivvel cselekszik. Nők védjétek magatokat . 19F voltam aki nem farokkal gondolkodik .
2018. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
"Ameddig félsz élni és szeretni önmagad vonzani fogod az ilyen szituációkat." Ez nagyon érdekes, ugyanis pontosan erről van szó és már másodjára vagyok ilyen helyzetben. Szerinted mi a megoldás? Engedjek a vágyaimnak? Még ha tudom is, hogy koppanni fogok.
2018. máj. 29. 22:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha tudod' hogy el fogsz esni ha a meredek ösvényen haladsz a sziklás peremen arra fogsz menni?


Vagy inkább mész arra amerre világos utad van, nem tudod merre vezet pontosan de azt tudod hogy ott senki nem fog neked ártani mert vigyázzák lépteid?

2018. máj. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Diavolino44 ***** válasza:
15%
Szerintem elerte amit akart. Most mar csak varnia kell, ennyi.
2018. máj. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%
Úgy szedik fel,hogy jól néznek ki, a nőknek kb.ennyi elég is,hogy átázzon a bugyi,ha pedig még meg is szólítja őket egy ilyen férfi és váltanak két teljes mondatot, fél-egy órán belül már a lábak is szét vannak rakva. Ennyi a nagy titka a nőcsábász férfiaknak, a külső,semmi több. Rossz külsővel egyik sem rúgna labdába, jó humor,meg magabiztosság közhely ide vagy oda. Tessék megfejtettem neked a "nagy rejtélyt" 10 millió lesz,köszönöm!
2018. máj. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!