Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idősebb nő akar engem megismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nő akar engem megismerni bele menjek a randiba vagy ne?

Figyelt kérdés
Én 25 a nő 32 éves. kicsit félek mert én még csak most kezdtem el az életemet. gondolok ilyenre hogy munka,saját lakás stb. tapasztaltabb is mint én.
2018. máj. 30. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

25 évesen ideje lenne már ÖNÁLLÓAN döntéseket meghozni a saját életeddel kapcsolatban.


Vagy anyuci még mindig fogja a kezedet mikor pl. wc-re mész?

2018. máj. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Biztosan számolt ezzel az eshetőséggel is, mikor elhatározta, hogy veled, egy fiatalabbal akar ismerkedni. Neked kell eldöntened, hogy valójában akarod-e ezt, vagy sem. De mindeképp tisztázd le vele ezeket a dolgokat az elején. Ha ez meg nem jön be neki, akkor tovább áll, te meg találsz olyat, akivel jobban kijöttök.


23N

2018. máj. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Jaj, ez csak egy randi, nem a kezedet akarja megkérni.

Nem harap a néni, nem kell félni. :)

2018. máj. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Randizz 15 évesekkel,azok valók neked.
2018. máj. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem oarrázás helyett csak ismerkedjetek.
2018. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze! Ezzel nincs mit veszítened, megismeritek egymást, és aztán kiderül, lesz-e folytatás. Ha lesz, akkor ráérsz megbeszélni az aggályaid.

Szóval hajrá hajrá!

2018. máj. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik neked nem muszáj belemenned. Vannak ilyen férfiak akik megijjednek az idősebb nőktől. Ahogyan nem minden nő jön össze fiatalabbal úgy nem minden pasi választ szívesen magának idősebb hölgyet. Ennyi.
2018. máj. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!