Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnek Debrecenben 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnek Debrecenben 18 ev koruli sraccal konnyen megismerkedni?

Figyelt kérdés
En is pasi vagyok, probalnek leszolitani,de azert tartok a reakciotol. Otlet? Hely ahol lehetne talalkozni hasonlo cellal?

2018. máj. 31. 06:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom. Nos... Ismerek egy emberkét aki érdekelhet téged. Nem én vagyok. De ha privátba kaphatnék egy nevet egy kort meg hogy milyen srácokat keresel, szólhatok 1-2 jó szót az érdekedben.
2018. máj. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1 csak azért, mert ismersz egy darab 18 éves meleg srácot Debrecenben, ő még nem biztos, hogy egy 33 éves férfira vágyik.

A leírás nagyon kevés ehhez, nem derül ki hogy milyenfajta kapcsolat érdekli a kérdezőt, nyilvánvalóan aktív, de ez sem derül ki pontosan. Hagyd békén inkább azt a kissrácot, nem biztos, hogy arra vágyik amire a kérdező, majd ő keres magának.


Kérdező, Debrecen sajnos elég elmaradott Budapesthez képest, ami a melegek helyzetét és ismerkedési lehetőségeit illeti, nem tudom, hogy a többi nagyvárosban milyen a helyzet. Nincsenek kifejezetten melegeknek való helyek, havonta egy meleg buli van, aztán itt ki is fújtak a programok. Aki bulizós, az "sima" hetero bulikba jár, és nem mindig vállalják fel a másságot.

Meleg társkeresőn előbb találsz helyi 18 éves fiút, mint az utcán vagy egy szórakozóhelyen, és nem azért, mert ott nincsenek.

Gondolom csak szexre kell, máskülönben nem lenne ilyen lényeges a kora, ezt eléggé elítélem, de nem az én dolgom. Regisztrálj társkeresőre.

2018. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!