Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem akar találkozni velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy tarskereso jellegű oldalon kezdtunk el beszélgetni, pont azért mert mindketten azt írtuk hogy nem társat keresünk, csak beszélgetunk :D (ő írt először) ez február végén volt. Már 1 hét után szóba hozta hogy találkozhatnánk. (nem lakik messze) azóta sok idő eltelt, most május van. Volt hogy 2-3 hónapra eltűnt, de akkor is beszéltünk csak ritkán. Mondta hogy hálás amiért akkor is írtam neki, meg hogy fontos lettem neki. Csinosnak is nevezett, meg megint kezdi szóba hozni a találkát, de mindig csak így hogy "majd egyszer" "közeljövőben". Röviden:Kölcsönös a szimpátia, szoktunk telefonálni, van közös hobbi (repülés) de már kényelmetlenül érzem magam, mert sokszor szóba hoztam a talit. Szerintetek mi az oka hogy nem jön össze? Mondanám hogy hopp leutazok én hozzá, csak azt már nyomulósnak érezném ha már magától nem tudja raszanni magát erre. (18L)

2018. jún. 2. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Te csak egy B-terv vagy a számára. Nehogy belemenj, hogy te utazz hozzá, mert nagyot fogsz koppani. Inkább hagyd őt, mert százas, hogy találsz olyat, akit igazán érdekelsz.
2018. jún. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem pont így, de hasonló esetem volt nem rég egy lánnyal. Nagyon sokáig csak beszélgettünk, bár én már a kezdetektől mondtam, hogy menjünk el valahova. Jó sokára el is mentünk, minden jó volt, sokat beszéltünk. Utána a következő találkozót amikor felhoztam, mindig volt valami kifogása. Nincs kedve, nem ér rá, majd nemsoká,satöbbi, majd nagy nehezen kinyögte hogy csak barátkozni akar. Utána olyan volt, mint ha mégis szeretne mást is, de végül csak nem. Na én akkor hagytam abba a próbálkozást.

Próbáld meg, hogy nem írsz neki egy darabig. Ha nem ír rád, vagy nem hív fel magától, akkor hagyd a fenébe.

Én is már kezdtem hülyének érezni magam, hogy folyton próbálkozok, de mindig van valami kifogása, normálisan viszont nem jelenti ki, hogy hiába próbálkozok, nem lesz semmi.

2018. jún. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!