Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hétköznapra szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hétköznapra szoktatok megbeszélni randit a pasival, akivel ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Mennyire vagytok úgymond szabadok iskola vagy munka mellett? Szóba jöhet vagy inkább a hétvégének örültök jobban, mert jobban ráértek?
2018. jún. 4. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Én hétköznapra is megbeszéltem. Ő munka után, én egyetem után, összefutottunk egy kávéra.
2018. jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Összejöttetek?
2018. jún. 4. 16:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Hetkoznapra siman. Nem rabszolga vagyok,csakdolgozom.
2018. jún. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, volt úgy, hogy hétköznap mindkettőnknek megfelelt és ráértünk, így akkor találkoztunk.
2018. jún. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze
2018. jún. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha mindkettőtöknek megfelel a hétköznap, akkor miért ne? Egyébként nem ezem múlik, hogy összejöttök e.
2018. jún. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi összejöttünk, már a vőlegényem, ősszel házasodunk.
2018. jún. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én jobban örülnék egy hétköznapi találkozónak.
2018. jún. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ellene a hétköznapi, hétvégi randiknak sem. Nyilván hétköznap csak munka és ügyintézés után tudnék találkozni, de ez engem nem zavar, amúgy is szoktam eljárni hétközben is (inkább színház, mozi, nem diszkó). Nyilván hétköznap annyi időt nem tudok a másik megismerésével tölteni, így ha a srác hétvégén nem hajlandó találkozni, az nálam már kicsit hendikeppel indul, de még nem teljesen bukta, kiv. ha tudna, csak nem akar, mert "a hétvége anyucié / a haveroké".
2018. jún. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!