Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan utasítsam vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsam vissza a pasit, hogy ne bátsam meg?

Figyelt kérdés

Egy rokonom altal ismertem meg, ugyhogy valoszinu meg talalkozni fogunk...


Online beszelgettunk neha, most viszont találkozót kért. Amit en szeretnek visszautasitani.


2018. jún. 6. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyenesen, nyíltan, de tapintatosan.


"Figyelj, nincs veled semmi bajom, de nem vonzódom hozzád és nem szeretném rabolni az idődet."

2018. jún. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Akkor minek levelezgetsz.. mindegy

Ahogy az első írja így a legegyszerűbb.. Ne haragudj, de nem szeretnék tőled semmi többet.

2018. jún. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mi az hogy minek levelezgetek?

Beszelgettünk.. vagy te nem szoktal haverkod? Csak azzal beszelgetsz akitol akarsz is valamit?

2018. jún. 6. 17:41
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Az első leírta a frankót, mi férfiak az egyenes beszédből értünk :)


"Nézd, nagyon kedves tőled a felajánlás, de nem gondolom hogy köztünk kialakulhat több mint barátság, szóval nem rabolnám egyikünk idejét sem!"


Pont! :)

29F

2018. jún. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 NDSM ***** válasza:
90%
Ha szeretsz vele beszélgetni, akkor miért nem akarsz vele találkozni. Nem értem. Az előttem szólóknak igaza van udvariasan, de határozottan utasítsd el. Szerintem készülj fel lehet, hogy indulatosan reagál.
2018. jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan te is elvárnád ha téged utasítanának vissza.

Tapintatosan, de egyértelműen.

2018. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Kedves vagy, szimpatikus, akivel barátként nagyon jó beszélgetni, de úgy komolyabban mint férfi - nem vagy az esetem, ne haragudj!"

Ez csak egy példa volt, de valahogy így! Kedvesen, tapintatosan, de mégis nyíltan és őszintén.

2018. jún. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Ha szeretsz vele beszélgetni, akkor miért nem akarsz vele találkozni. Nem értem."


Attól, hogy valakivel elvan és baráti kapcsolatot ápolnak nem kell vonzódnia hozzá. Ez meg egyértelműen randira hívás, ha nem akar tőle kapcsolatot minek hülyítse.

Ha egy haverom hirtelen kettesben akar találkozni én is visszautasítom pont emiatt, vele szemben szemétség, a saját időm meg pazarlom, a gyik os előítéletekkel szemben pedig a lelkem sem adom el egy ingyen kávéért vagy más randi kellékért.


Finoman utasítsd vissza kérdező, rosszul fog neki esni, mindenkinek rosszul esik a visszautasítás de felnőtt tudni fogja kezelni.

2018. jún. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!