Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan utasítsam vissza és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsam vissza és hozzam ki barátságra a dolgot egy csajjal aki amúgy nagyon tetszik és nem akarom elveszíteni?

Figyelt kérdés

Egy ideje ismerjük egymást. Nagyon kedves csaj, pont az ideálom. Barátként kezdtem vele mert másra nem láttam esélyt. Aztán észrevettem, megtudtam hogy ő máshogy lenne velem inkább, erre meg nem is gondoltam! A baj az hogy haverként elvagyunk abban az 1-2 órában meg munka kapcsán amit találkozunk, de ő sajnos nem tudja hogy nem vagyok alkalmas párkapcsolatra. Súlyos Crohn betegségem van, az egész életemet tönkreteszi, nem tudok felhőtlen boldog életet élni amit szánnék neki! Sok gyógyszert szedek, amikor rosszabbodik a betegségem (hullámzó a dolog) akkor van hogy dolgozni alig tudok elmenni, ha meg lenne ő mint barátnő, ezért 24 órát más valakivel így eltölteni, egy beteg emberrel! Sajnos gyógymód nincs erre a bajra, csak a gyógyszerek amik nem mindig működnek.

Nem akarom őt kitenni ennek, egy normális, egészséges férfi való mellé, akivel tud menni kirándulni, étterembe, bulizni. Viszont nem akarom elveszíteni mint barátot mert nagyon közel áll hozzám! Félek ha azt mondom hogy maradjunk barátok akkor megharagszik rám és nem leszünk többé barátok. Ha megmondom mi a bajom, akkor meg képes rá hogy belemenjen így is a kapcsolatba, mert olyan kedves lány, de nem kívánnám ezt neki, úgy is megbánná! Már annyira rossz az állapotom, hogy két bélszakasz eltávolító műtét után már szó van a teljes eltávolításról is! Magyarul egy zacskóval az oldalamon élnék utána! Kinek kell ez? Főleg egy fiatal, szép nővel nem tehetem ezt meg!


2017. dec. 21. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves önfeláldozó gesztus, de nem tudod, hogy ő neki mi a "feladata" az életben, és ha neki, pont egy ilyen pasira van szüksége? Vannak nők akik szeretnek gondoskodni. Azoknak nem való a magányos farkas típus például és így tovább. Nem kell mártírkodni, adj esélyt magadnak, csak legyél vele őszinte hogy tudjon dönteni.
2017. dec. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajonos nem tudok a kerdesre valaszolni, es egyebkent hiba ez miatt eldobnod.

Meg kene adni a lehetoseget , hogy o dontse el , akarna -e igy.

2017. dec. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki a problémádat őszintén. Ha így is benne van, akkor miért ne? Ha elfogadja akkor nincs miről beszélni.
2017. dec. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de kinek képzeled magad, hogy van merszed meghozni helyette ezt a döntést? Mondj el neki mindent őszintén és hagyd, hogy ő döntsön, ez az egyetlen fair módja a dolognak.
2017. dec. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is el kellene mondanod neki mindent és rábízni, hogy a körülmények ismereteben kapcsolatot, vagy "csak" barátságot akar.
2017. dec. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Csak sejtem hogy mi lesz a válasza. Nem igazán tolerálható ez a betegség, 3 komoly barátnőm is emiatt hagyott el. Pedig ők is kedves csajok voltak. Inkább lépném meg gyávaságból hogy én mondom neki hogy csak barátkozzunk, mielőtt ő vágja szánakozva a fejemhez miután megmondom neki az igazat!
2017. dec. 21. 18:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor annyit tehetsz, hogy egyenes vagy vele és korrekt. Megmondod neki, hogy ez nem fog úgy működni, mint egy kapcsolat, kész, pont. Viszont mivel felnőttek vagytok, azt sem szeretnéd, ha emiatt kerülgetnétek egymást, vagy megromlana a kapcsolatotok. De meg kell értened azt is, ha neki úgy jobb, hogy ha nincs a "közeledben" és nem lesz a barátod tovább. Nekem is volt ilyenem, én megmondtam a srácnak, hogy nincs harag, de nekem ez csak sebfeltépegetés, ha ennek ellenére bratyizgatunk meg a nyakamon lóg. Fájdalmas tud lenni, mikor a másik tartja a távot és a barátság a szerelemhez képest igenis távolság.


Másrészt, szerintem jobban járnál, ha leülnél vele és az elejéről a végéig elmondanád neki ezt az egész betegséget. Ha úgy amúgy nem lenne ellenedre a kapcsolat, akkor ne te döntsd már el, hogy jó lenne-e neki ez, vagy sem.


Fiatal, szép nővel azt sem teheted meg, hogy nem vagy korrekt és őszinte és úgy viselkedsz vele, mint egy gyerekkel, vagy mint abban a fos filmben a fickó, hogy "maradj távol tőlem". Az első nagy szerelmem mellettem halt meg veleszületett betegségben. Pontosan tudtam, hogy beteg, azt is, hogy bármelyik nap meghalhat, mégis életem legszebb fél éve volt. Ne te akard már ezt eldönteni helyette.

2017. dec. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!