Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akiken van egy kis súlyfelesle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiken van egy kis súlyfelesleg, azok nehezebben találnak maguknak partnert?

Figyelt kérdés
Nem a 150 kg-os nőkre gondolok.
2018. jún. 7. 16:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%

Ezt csak fiatal férfiaknál okoz problémát.

Elég gyakran látok husisabb lányt vékony/sportos sráccal, de fordítva 1-2 esettől eltekintve, szinte soha.

2018. jún. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más tetszik, más az ízlése.

Egyébként is, hazánk a 4. legelhízottabb ország a világon. Szóval, ha valaki nyitott szemmel közlekedik, akkor láthatja, hogy mennyi súlyfelesleggel rendelkező személy mászkál az utcákon. És párban is vannak.


Nyilván nem egy olyan ember fog érdeklődni utánad, aki az egészséges mozgásban gazdag életmódot részesíti előnyben, de kitudja. Lehet, hogy motivációt kapsz és lefogysz.

2018. jún. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem eddig nem nehéz.
2018. jún. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Férfiként sokkal nehezebben. Kb. 5-10 plusz kilóval észrevettem, hogy sokkal kevesebb lány néz meg az utcán és ismerkedés során is kevesebbnek voltam szimpatikus. Edzés után fogytam és hirtelen elkezdtek egy csomóan érdeklődni.

Nőként is kevesebb próbálkozó lesz, de nem vészes a helyzet. Nem egy olyan kondis ismerősöm van, akinek 100 kiló körüli barátnője van. A sportoló lány ismerőseim között egy sincs, akinek túlsúlyos pasija lenne.

2018. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%

"Egyébként is, hazánk a 4. legelhízottabb ország a világon." - Nézz már meg pár statisztikát, a top10ben se vagyunk.


Attól függ hogy oszlik el a súlyfelesleg és mrnnyire kicsi a felesleg. Szerencsés esetben inkább előny pl egy homokóra alkaton gyakran a plusz kilók mellre és fenékre kerülnek, de aki hasra szedi fel a kilókat annak inkább hátrány.

2018. jún. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#5


Tessék, pár hete jelent meg, friss adatok:

[link]

[link]


Előbb tájékozódj, mielőtt kinyitod a szádat!

2018. jún. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Nem . Egyébként nem a túlsúlytól függ, hanem attól , hogy milyen ember vagy. Ha elviselhetetlen a személyisèged, nehezen vagy sehogy nem fogsz talàlni, és ilyen esetben megtartani is nehezebb lesz.


Nàlunk mindkettőnknek van plusz súlya, a férjemnek kb 30 kg, nekem valamivel több. Együtt döntöttük el hogy dolgozunk rajta:)

2018. jún. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az egyik cikk meg se említi a másik meg nem tudom honnan szedte ezt a baromságot.


[link]


[link]


[link]


[link]

2018. jún. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
# 6 Európa 4. legkövérebb országa, vagy a világ 4. legkövérebb országa?
2018. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Jóember, ne egy tavalyi cikkel villogj már itt! Évek óta tudni, hogy hazánk az egyik legelhízottabb ország Európában!

És tanulj már meg olvasni, amit én linkeltem az egy hónappal ezelőtti cikk! A tiéd meg már a múlté, elavult!

Ne engem kérdőjelezz már meg, hanem akkor a Népszavát, aki ezt megjelentette!


Hiteles forrást akarsz?

Tessék, íme, az OECD kiadott hiteles anyaga:

[link]

2. oldalon ez áll:

"Adult obesity rates are highest in the United States, Mexico, New Zealand and Hungary, while they are lowest in Japan and Korea."


Akarsz még okoskodni?


#9


Magyarország Európa legkövérebb országa, ezen kívül még pluszba a világon a 4. legelhízottabb ország.


Mit nem lehet ezen érteni? Mondatértelmezés!!!

2018. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!