Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy államvizsga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy államvizsga felkészülés "tönkre tud tenni" egy alakuló románcot?

Figyelt kérdés
Sajnos iszonyat zsúfolt az életem jelenleg. Ez az utolsó évem konkrétan olyan volt, hogy olykor aludni nem volt időm, nemhogy ismerkedni. Azonban egy társkeresőn összefutottam egy fantasztikus férfival.Két héten keresztül nap mint nap levelet váltottunk, voltak órás telefonbeszélgetéseink is, majd végül nagy nehezen sikerült összehozni a találkozót- a tanulmányaim megnehezítették a szervezést, ő pedig külföldön volt. A találkozó nagyon jól sikerült, azóta is keressük egymást, de jelenleg nagyon sok még a készülni valóm az államvizsgára+védésre. Nem tudom még, hogy hogy tudok haladni a következő héten a B tételsorral, de lehet csak a vizsga után tudunk végül találkozni, bár nagyon szeretnék korábban, de nem tudom mennyire lesz időm és mennyire leszek "randihangulatban" illetve randiállapotban. Keressük egymást, de ő is igyekszik tiszteletben tartani, hogy kb reggel 7-től estig most tanulásból állnak a napjaim, így néha 1-2 üzenetet, csupán pár sorosat, közel sem novella terjedelműt mint korábban, de ennyi a kommunikációnk. Utal rá, hogy majd a vizsgám után mennyivel könnyebb lesz programokat szerveznünk, meg stb. De mégis úgy félek, hogy esetleg ezen a kis szüneten múlik úgymond az egész...mert ki tudja...Viszont muszáj készülnöm.
2018. jún. 10. 18:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*néha 1-2 üzenetet váltunk
2018. jún. 10. 18:55
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

A miénket kettő se tette tönkre.

Ha eddig stabil volt a kapcsolat, akkor az államvizsgára való készülés se tudja tönkre tenni.

2018. jún. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Igen, meg a románc is tönkre tudja tenni az államvizsgát.
2018. jún. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem ezen fog múlni. Milyen szakra jársz?
2018. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gyógytornász
2018. jún. 10. 18:59
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha igen, akkor az annyit is ért.
2018. jún. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Ha tönkre tudja tenni, akkor az annyit is ért.

" De mégis úgy félek, hogy esetleg ezen a kis szüneten múlik úgymond az egész...mert ki tudja..." - jó lenne, ha nem ezzel foglalkoznál, mert már most, a kapcsolat kialakulása előtt képes lennél alá rendelni magad. Ha nem vár meg, akkor máskor se fog, úgyhogy most inkább koncentrálj a vizsgára, a többit meg ráértek utána megbeszélni.


Egyébként nem úgy tűnik, hogy türelmetlen lenne.

2018. jún. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Most elárulnátok, hogy miért lett ennyire leszavazva a válaszom?


Kétszer államvizsgáztam, két külön szakon, és egyiknél se volt probléma.


Nem tudom, hogy egyesek ennyire irigyek, hogy ők még a főiskoláig se jutottak el és emiatt most "bosszúból" leszavaznak, mert nekem meg volt lehetőségem eljutni oda és még párom is volt közben?


De szánalmasak egyesek!

Leszavazó, remélem ettől nagyobb örömöd soha nem lesz az életben.

2018. jún. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
#8: Eltaláltad, egyesek ennyire irigyek. Tele van az oldal frusztrált embereknek, akik amint más sikeréről olvasnak, nyomkodják a piros kezecskét.
2018. jún. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek zöld kezet adtam
2018. jún. 10. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!