Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan készültök mikor találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan készültök mikor találkoztok egy férfivel vagy nővel? (Nyílván az a cél hogy minél jobb formád hozd. ) Nem csak első találkozóra gondolok

Figyelt kérdés

2017. jún. 8. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem változtatok magamon semmi extrát, nem hordok más ruhát, mint máskor. Oké, a meglévő, általam szeretett ruhák közül nyilván a lehető legcsinosabbakat és a kedvemnek megfelelőt választom, de attól is függ, hol lesz a találkozó, ez a "legcsinosabb" egy egyszerű fehér top+farmer kombináció is lehet adott esetben. A lényeg, hogy magam adjam benne.


Amúgy pont ugyanúgy tiszta hajjal, ápoltan jelenek meg, mint bárhol máshol, munkában vagy baráti összejövetelen.


Ami extra készülés, hogy esetleg aznap vagy előző este felrakok egy pihentető arcpakolást, és már előre elhatározom, mit veszek fel, nem aznap reggel improzok valamit a szekrény előtt. :)

2017. jún. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Attól függ, hova megyünk, mert nyilván a strandra másképp megyek, mint vacsizni.


De alapesetben: frissen (egy napon belül) szőrtelenített láb, hónalj, szemöldök, arc (sajnos arcon is szőrösödöm pár helyen, nőnek vastag fekete szálak). Ha tudok, közvetlenül előtte le is fürdöm, de ezt ugye néha nem tudom megtenni (pl. ha rögtön munka után megyek vhova). Frissen (egy napon belül) mosott haj. Nagyon nem szoktam mit tenni a hajammal, mert érzékeny, nem merek túl sok kencét rárakni, sem göndöríteni/vasalni. Max. argánolajat rakok bele picit, ha sprődnek tűnik, plusz ha látok némi zsírosodást / izzadást, akkor szárazsampon a kellő helyekre.

Fogmosás. Dezodor.

Finom, nem túl hivalkodó, nem túl édes/fűszeres parfüm.


Alkalomhoz illő, jól eldolgozott smink (nappalra visszafogottabb... estére lehet füstösebb, de első randira nem tennék nagyon erős sminket, hogy lássa azt, ahogy valóban kinézek). Frissen lakkozott, ruhához illő körmök. Ha úgy gyanítom, hogy csókolózni fogunk, akkor nem kenek fel olyan ajakterméket, ami nem csókálló és nagyon csillámos vagy nagyon merész színű (tehát vagy natúr szín, vagy csókálló). Sminkelés közben zenét hallgatok vagy youtube-ot nézek :).


Ruha: valamivel elegánsabb, mint egy sima utcai, de ha nem elegáns helyre megyünk, akkor nem túlöltözött, és nem is r...cos, mert az nem az én stílusom. Alkathoz és egymáshoz passzoló holmik: szép szoknya vagy elegáns nadrág, esetleg nem túl kisestélyis egyberuha, harisnya, csinos cipő, elegáns felső, elegáns táska, jól megválasztott, nem karácsonyfagömbös ékszerek.


Mindenképpen viszem magammal a pénztárcámat meg a kis túlélőfelszerelést, mert bármi történhet (gyógyszerek, kézfertőtlenítő, esernyő, sebtapasz stb.). Ügyelek arra, hogy fel legyen töltve a telefonom és el legyen mentve a másik telefonszáma.


28N

2017. jún. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy nem arra megyek, hogy minél jobb formámat hozzam, hanem hogy olyan legyek kinézetileg is, amilyen általában vagyok. Néha szoktam enyhén sminkelni, de első pár randira biztos nem fogok sminkelni, mert általában nem szoktam. Szintén nem a legkihívóbb, legszexibb ruháimat veszem fel (pl magassarkút ritkán hordok, első pár találkozóra biztos nem azt veszek fel). Ezt igazából magam miatt csinálom, nem azért hogy ne vezessem félre a másikat vagy nem tudom, én így érzem magam jól. Csak néhány barátnőm viccelődik vele, hogy pont fordítva szokás:D Mást nem igazán csinálok, amit amúgy nem csinálok (tisztálkodás, dolgok összerakása amiket mindenhová viszek magammal, egyéb alap dolgok). Talán még egy gyors szívroham, ha nagyon izgulok a találkozó miatt:D
2017. jún. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Én a legtöbb randi előtt lezuhanyoztam, epiláltam, hajat mostam. Ezen kívül egy füstös smink és vmi jobb ruha (általában szoknya-top és farmerdzseki) parfüm ékszer, kétszer fogmosás, rágó, majd irány a helyszín. :D


Van párom de még mindig így készülök, azzal a különbséggel, hogy most már ő is látja. :D néha énekelgetek is smink közben.


26N

2017. jún. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hosszan kifejtett kérdésre adott válaszaitok. Tetszik hogy nem akartok mások lenni. Köszönöm
2017. jún. 8. 18:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy az egyben az, amit a második ír. N/27 :)
2017. jún. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de erre nem tudok válaszolni úgy, hogy nem tudom, milyen a kapcsolatunk. Nálam ez nagyon függ attól. Párommal mikor több, mint fél éve együttvoltunk, csak annyi volt, hogy egy kupacba szórtam a ruháimat és lezuhanyoztam, aztán ajtót nyitottam neki. :DDD


Első randin nem tolom túl a dolgot, arra valahogy nem szoktam készülni. Ápolt vagyok, figyelek rá, időben megyek, semmi extra, ismerje meg a hétköznapi énem. Aztán ha tetszem és tetszik, jobban motivál, hogy tegyek a kedvére.


Második randitól azért elkezd nőni bennem az igyekezet, megfigyeltem, hogy több ékszert hordok, mint amennyit szoktam. :D Igazából nem szoktam semennyit, de valahogy bennem van az, hogy lányosabban viselkedem, mint amúgy, de akaratlanul! Szívesebben használok erősebb parfümöt, szívesebben húzok szoknyát, többet is gondolkodom azon, hogy miről szeretnék vele beszélni, vagy felvetni neki, vagy esetleg megkérdezni, hogy legközelebb menjünk mondjuk ide vagy oda, mert azt neki meg akarom mutatni, vagy tök hangulatos lenne, stb. :D És valahol 2-3 hónap környékén, mikor az ember azért kezd abban biztos lenni, hogy ez már túlmegy a randin és működhet hosszú távon, elkezdek apró meglepiket adni. Ez lehet, hogy tolakodó, de onnantól fogva heti-havi rendszerességgel sütök random, vagy készítek valamit, vagy veszek valami apróságot, ilyesmi. :D


A külsőmre annyira nem szoktam rágyúrni, figyelek rá amúgy is, meg minek mutassak sokkal másabbat. Ugyanaz a smink, a hajamat vagy felkötöm, vagy leengedem... Inkább csak abban nyilvánul meg a készülés, hogy mennyire akarom tettekben lenyűgözni.:) Eleinte nem, aztán nagyon, aztán ez kicsit ritkul, meg jobban variálom, mert az rossz, ha az ember hozzászokik és természetes lesz számára, hogy a másik elhalmozza. Ettől még a figyelmem/hűségem töretlen, természetesen:)

20n

2017. jún. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!