Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hívott el randizni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hívott el randizni, ha nem beszél? ( Külföldi)

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron költöztem új házba,ő mellettem lakik, ritkán összefutottunk, és odajött bemutatkozni. Kb 2 havonta láttuk egymást, akkor mindig odajött beszélni pár percre.


1 hónapja elkérte a facebook elérhetőségemet, de nem írt. Majd múlthéten véletlen összefutottunk, és elhívott találkozni.


Idősebb ( a találkozó végén derült ki hogy 27, én 20 vagyok). Tud egy kicsit magyarul, de angolul kommunikálunk. Tudok angolul, de mivel eléggé zárkozott és szégyenlős vagyok, igyekeznem kell azért.


Ettől függetlenül a találkozó alatt majdnem csak én beszéltem. Amikor beálltak az 1 perces csendek, mindig nekem kellett kitalálnom valami kérdést, hogy beszéljünk tovább, és ha kibeszéltünk a következő témát, se igyekezett újat felhozni.


Gondoltam mégse érdeklem, de nem akarta abbahagyni a randit, még sétálni akart, még leülni valahova. Egyből felhozta a kövezkető randit, hogy legyen. De nem próbálkozott be semmivel ( mielőtt jönne hogy csak megfektetni akar).


Ebből kifolyólag nem értem hogy mi legyen a következőn, így hogy ő annyira nem beszél, számomra meg kínosak a csendek, és kezdek kifogyni a kérdésekből.

A randi óta 5 nap telt el, facebookon nem beszéltünk azóta ( megértem hogy miért, hisz szomszédok vagyunk, ne ott ismerkedjünk), és még 3 nap van a következő találkozóig.


Valami tanács hogy mit tegyek; miért csinálja ezt, vagy akármi?


A válaszokat köszönöm!

/Iránból való, ha ez számít bármit/


20/L



2018. jún. 10. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyannal akit beszéltetni kell, nem folytatnám.
2018. jún. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem lehetne vele beszélni, nem erőltetném a dolgot.
2018. jún. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

Pff ha ez neked probléma...

Mondjuk lehet nem olyan beszédes, zavarban van, stb....

2018. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!