Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin kinek kell elmenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin kinek kell elmenni a másikhoz, és ki találja ki a programot?

Figyelt kérdés

Oylan esetben, amikor a 2 partner viszonylag távol lakik egymástól kinek illik a másikhoz elmenni, és ki találja ki a programot?


Randizni tervezek egy lánnyal, aki viszonylag messze lakik. Úgy gondolom első alkalommal illik nekem elmennem hozzá, ám mivel az ő lakhelyén nincs helyismeretem nehéz programot kitalálnom. Gondolom a helyi érdekességeket már ismeri, számára nem nay program, más helyeket pedig nem ismerem.

Ilyen esetben mindig a másik félnek illek megszervezni?

Hogy működik a dolog? Mit tanácsoltok?



2018. jún. 15. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Ha távol vagytok egymáshoz, akkor fél úton a két település között talizzatok első alkalomkor.

A programot pedig közösen találjátok ki.

2018. jún. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Ne velünk beszéld meg, hanem a lánnyal, akivel közelebbi kapcsolatot szeretnél felépíteni.


Alap dolog lenne, hogy ezeket a gondolatokat vele osztod meg.

2018. jún. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hozzám eljött egy pasi, a programot én találtam ki, többfélét és együtt döntöttünk. Sajnos nemigen beszéltünk azóta.
2018. jún. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát...mondjuk...esetleg...beszéld meg a lánnyal??


Megírod neki, hogy szeretnél vele találkozni. Hogy tudnátok megoldani? Ha gondolja, szívesen elmész hozzá, mivel mégis csak te vagy a férfi, de nincs annyira helyismereted, örülnél, ha javasolna valami programot. Vagy felajánlhatod neki, hogy jöjjön ő hozzád, esetleg találkozzatok egy köztes helyen...


Ne legyél már ilyen életképtelen.

2018. jún. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Amikor olyan sráccal ismerkedtem, aki távol lakott, az úgy volt, hogy ő jött el, de én szerveztem a programot. Nyilván nem várhattam el, hogy ő szervezze, ha nem is járt még itt. Viszont volt olyan eset is, amikor bár távol lakott, de nagyjából ismerte a környéket és ő szervezte a programot is.

Én ezt biztos megbeszélném vele, esetleg megkérném, hogy mutassa meg a lakhelyét, helyi érdekességeket, helyeket.

2018. jún. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól látod, első randin mindenképp a pasinak kell menni a lányhoz. A program szerintem lehet közös megegyezéssel.
2018. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!