Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Nálatok az negatívumn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nálatok az negatívumnak számít egy nőben, ha azt látjátok, hogy nagyon sokat dolgozik, és egyébként is szinte mindig el van foglalva valamivel?

Figyelt kérdés
2018. jún. 20. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Igen 30 éves vagyok és eléggé kiborít, hogy szinte miden nő ilyen akivel randizom... mégis ha ennyire elfoglalt akkor miért randizik? rám mikor lesz ideje?
2018. jún. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
95%
Kimondottan örülnék neki, ha nem kéne egymás nyakára akaszkodnunk. Nekem is van privát életem, életterem, amibe nem igazán díjaznám, ha belerondítana bárki is.
2018. jún. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%

Ha szexelni van ideje akkor nem.

Ha szexelni van ideje, de nem velem akkor igen.

Egyéként meg volt, hogy 350+ órát dolgoztam havonta és érdekes mód meg tudtam oldani, hogy jusson valamennyi idő egy randira vagy egy találkozóra, akármire. A tapasztalatom viszont az volt, hogy a nőknek fura mód már sosem volt idejük fele ennyi munkával sem. Aztán ment a csodálkozás amikor fennakadtam ezen.

2018. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
De akkor ne hagyományos párkapcsolatot akarjon, hanem pl. szexkapcsolatot. Ha "nagyon sokat dolgozik, és egyébként is szinte mindig el van foglalva valamivel", akkor a párkapcsolat neki nem fontos, ergó értelmetlen erőltetni.
2018. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

tudj' a bánat..


én is szeretem a munkám úgyhogy először jó pont, hogy nem csak kötelességből dolgozik


aztán kérdés lenne, hogy össze tudjuk-e hozni egymás idejével

2018. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
A párom hasonló, mondhatni, két főállása van. Annyiból jó, így marad bőven időm más nőkre is.
2018. jún. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Jutna idő kettőnkre?

Ha igen, akkor nem zavarna.

Ha nem, akkor értelme nem lenne.

2018. jún. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem komoly kapcsolatot tudnék csakbelképzelni ilyen nővel. Valami laza, barátság extrákkal vagy csak szex és más semmi.


Így megmarad mindkettőnk függetlensége, elfoglaltságos élete, de mégis szuper időtöltésünk volt a kis szabadidőnkben.

2018. jún. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, kiábrándító.
2018. jún. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

én ilyen nő vagyok, de azért megnézném, hogy egyedül ti nőként mire jutnátok.....


Ha azt mondom semmire, akkor még jóindulatú is voltam....

2018. jún. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!