Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyeim. Attol fuggetlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim. Attol fuggetlenül hogy egy fiu fiatalabb 20 év körüli, de valamivel megfog, ha titokban is, de randiról lehetne szó?

Figyelt kérdés
Megtörténik az elsö pillantás, a beszélgetés nyilvan mar van egy kis erdeklodes ez sokmindentol fugg pl magas a fiu erettebb mint a hasonlo korosztalyuak, jokepu csak peldakent soroltam fel...vhogy összehoz az élet.. A nyilvanos csevely utan bokol es egyertelmuen kifejezi h tobbszor is szeretne latni.. Mert jol tartod magad mert dogos vagy mert gyonyoru alakod van mert oszinte erzelmes no vagy..A lehetoseg adott.. Szamit a korkulombseg? Miert is be? Ki nem szereti a kalandot? Johet a Randi? Min a vâlaszok? Mitol fugg ez a tali? :P
2016. dec. 21. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt 5 évvel fiatalabb párom, 6 évig voltunk együtt, de titokban senkivel sem találkoznék és szexkapcsolat sem érdekelne.
2016. dec. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Minden lehetséges ez tőled függ! :) Én nem tenném ha nem érezném iránta semmit de ha igen mi akadálya.

15/L

2016. dec. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!