Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy vagy hol csináljunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vagy hol csináljunk éjszakás bulit, ahova csajokat is lehet hívni, ha mindenkinek a szülei mindig itthon vannak?

Figyelt kérdés
Egyszer tudtunk eddig normális bulit csinálni mert haverom szülei elutaztak. Csak a testvére volt ott de ő jófej. Az én tesóm meg nyomorék és beköpne.
2008. okt. 31. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én megbeszéltem anyuékkal hogy szilveszterkor mennyenek el és had csináljak bulit, és el is fognak menni
2008. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hány éves vagy? én 15. Mit mondjak anya létszi menjetek a mamáékhoz aludni mert be akarunk baszcsizni?
2008. okt. 31. 20:12
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
15 énis... Nekem annyit mondott anyum hogy ihatunk csak ne részegre ennyi... Igazából én odamentem hozzájuk egyik reggel és megkérdeztem hogy milenne ha elmennétek szilveszterkor valahova, mert szeretnék egy bulit tartani? Erre megmondta faterom anyumnak hogy na látod ez is eljött... Aztán azt mondták hogy gondolkoznak, aztán arra gondoltam hogy tuti nem.. De most 2 hét után jöttek hogy megvan hova mennek .. Ha nem túl konzervatívak meg lehet velük beszélni... És amugy nemértem miért kéne 15 évesen hullarészegre innod magad...
2008. okt. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ki beszélt hullarészegségről? csak egy kis hangulat oldó. de az én szüleim úgy se engednék ráadásul jól le is basznának.
2008. okt. 31. 20:19
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
ha így állsz hozzá akkor nem valószínű hogy nálatok lesz buli
2008. okt. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tavaly mi nagymamám házát kértük el utolsó pillanatban, mert nem volt hova mennünk szilveszterkor. Megígértük, hogy vigyázunk mindenre és simán belement. Nem kell bejelenteni, hogy mennyi alkoholt akartok fogyasztani, csak ügyelni rá, hogy senki ne verje szét a házat..
2008. okt. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
25%
Istenem mekkora ovisok vagytok !! Én 19 vok és megmondtam hogy lehet huzni mert bulizni akarok és ennyi el is mentek !! Még ők vettek piát !! XDXD
2008. okt. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Figyelj ez szülő függő meg 15 évesen nem úgy működik hogy ők veszik a piát. 19 évesen könnyen beszélsz.
2008. okt. 31. 22:43
 9/13 anonim ***** válasza:

Én 17 voltam mikor kikönyörögtem a házat szilveszterre. Hát azóta eltelt 10 év, de nem kaptam meg újra :-DD

Neked sem jó, ha folyton azon parázol ki mit zúz szét. A legjobb megoldás: valakinek a nyaralója, akár bérelt nyaraló, raktárépület, üzlethelység.. Valakinek csak van vlm extra kérója a szülők közül... hm?

2008. okt. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
most igy hirtelen nem tudok róla. 1x úgy volt hogy a fűrésztelepen alszunk:D
2008. okt. 31. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!