Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti feltétlenül egyből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti feltétlenül egyből kezdeményeztek a lánynál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy fiú, aki tetszik az egyetemen. Egyszer kölcsönadtam neki a számológépemet. Utána mindig odajött hozzám, ha meglátott. Volt, hogy odaült. Én ismerősnek jelöltem és kértem jegyzetet tőle, majd ő is tőlem.

Interneten nem beszélünk. Legutóbb is kölcsönadtam neki a számológépemet és még nála van.

Nem tudom, hogy csak barátkozik-e. Hiszen mindig odajön hozzám. Viszont még nem tett igazi lépést. Ő 24 éves, én 23.

Általában sulis témáról beszélgetünk. Csak akkor beszélgetünk, ha találkozunk, de akkor mindig. Online nem. Bár valószínűleg nagyon nem is szokott ott.


LEhet, hogy tetszek neki? Vagy csak barátkozik?



2018. jún. 26. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:
8%

"LEhet, hogy tetszek neki? Vagy csak barátkozik?" Nem győzöm magamat ismételni, itt nincs olyan, hogy "vagy".

Ha tetszel neki akkor minimum dugni akar, ha nem tetszel neki akkor barátkozni sem.

Ennyiből nem derül ki sok. Próbáld kicsit kiugrasztani a nyulat a bokorból néhány kétértelmű utalással. Ha meg nagyon muja akkor hívd el randizni és közöld vele, hogy fel van szedve amennyiben bejössz neki. Vesztenivalód nincs, férfiaknál (sem) igazán működik a lassú víz partot mos módszer.

2018. jún. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Ebből tényleg nem lehet tudni. Én ennyi idő után már kezdeményeztem volna komolyabban, ha látom, hogy szabad a pálya, de rengeteg férfi ismerősömtől hallom, hogy nem mernek, mert olyan paraszt visszautasításokat kaptak.
2018. jún. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát igen..Csak ha már barátkozni mer, közeledni, akkor nem is értem miért ne kezdeményezne, ha akarna. Szóval igen, lehet nem akar.

Csak fura, hogy annyira keresi a társaságomat, és hogy mindig elkéri a számológépemet, amit tudja, hogy vissza kell adnia, mert most is "véletlen" maradt nála.

2018. jún. 26. 01:17
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

#3: Mert barátkozásra rengeteg lány nyitott bárkivel, komolyabb ismerkedésre nem. Te is könnyebben barátkozol gondolom, mint hívsz egy srácot randira.

Amúgy valamikor kérdezd meg tőle, hogy mit csinál délután és ha szabad, akkor mondd, hogy tudsz egy jó kajáldát a közelben, elugorhatnátok oda. Ha nem ér rá, akkor mondd, hogy kár, mert tudsz egy jó kajáldát.

2018. jún. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Ő tetszik neked, tehát neked kell kezdeményezned.
2018. jún. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudja egyáltalán, h tetszik neked?

Mert beszéltek, OK. Segítettél neki, OK. De ezt bárki megtenné, aki simán jófej. Jegyzet ugyanez.

Kicsit ki kéne nőni az óvodából, mert így sose deríted ki, h mi a helyzet.

Mennyire ismered? Hetero? B(_)zi? Más? Van vkije? Az esete vagy? Keres barátnőt? Ismerkedne?


Derítsd ki, mi van. Legalább tudj biztosat.

2018. jún. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!