Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy pasit, úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy pasit, úgy hiszem bejövök neki. Rá is kérdeztem milyen nő típus jön be neki? majdnem stimmel. Szoktunk írkálni egymásnak de semmi extra érdeklődése nincs.

Figyelt kérdés

Ha találkozunk, néz és beszélgetést kezdeményez!

Nem merem nyíltan kimondani mit szeretnék tőle,tartok a visszautasítástól!

Hogyan tudhatnád meg mit akar tőlem?

Mert egyszerűen nem bírom kiverni a fejemből....

Én egy 30 éves dekoratív nő vagyok ( mások szerint) :D

Ő pedig egy 28 éves átlagos pasi



2018. jún. 27. 01:48
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

"Én egy 30 éves dekoratív nő vagyok"

Ne már... Azt vártam, hogy egy 20 körüli nőről van szó. Viselkedj felnőttként! :D Közöld vele, hogy bejön és randizhatnátok. 30 évesen nem fogsz már belehalni egy elutasításba.

2018. jún. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazad van...de beégetni sem akarom magam :D
2018. jún. 27. 02:13
 3/9 anonim ***** válasza:
30 évesen ne foglalkozz azzal, hogy beégsz. Nem fogsz beégni. Ha elutasít, akkor nem lesz több. Ennyi idősen állj a sarkadra és viselkedj komoly nőként, mert az szexi! :D
2018. jún. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Majd igyekszem ;)

Köszi

2018. jún. 27. 02:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugy tunik, semmit nem akar toled.

A beszelgetes semmit nem jelent.

Azert megprobalhatod. Nem kell semmit kimondani rogton. Legkozelebb, mikor beszelgettek es menned kell, mondd, hogy szivesen folytatnad egy kave, ha tobb idod lesz. Ha ekkor sem lep semerre, akkor engedd el.

2018. jún. 27. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
... egy kave MELLETT...
2018. jún. 27. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kőbe vésve, hogy a férfinak kell kezdeményeznie. Ha ő nem teszi, hívd te randira!
2018. jún. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tegnap ugyan ez volt velem is, burkoltan de szinte szerelmet vallottam :D


a lánnyal E/3-k személybe beszéltem róla, hogy szimpatikus, nagyon jó vele. Vajon ez kölcsönös? Írta hogy igen, persze.


Mondom neki, ,,majd alakul, de többet is el tudnék képzelni". Erre azt válaszolta: ,,Szerinted én nem?"


Odáig voltam meg vissza. Írtam neki hogy az 1. találkozónál már nagyon tetszett. Holnap lesz a 4.találkozó ;)


Én 30f ő meg 23n.


Szóval nálam ez bejött!

Mit veszítenél, semmit? És ha beégsz? :D Az nagyon szexi! Megy tovább az élet....

2018. jún. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát úgy néz ki,hogy randizás lesz! :D
2018. júl. 9. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!