Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most vasárnap lenne az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vasárnap lenne az első randim 24 évesen (F) de bizonytalan vagyok. Tudnátok adni pár jó tanácsot?

Figyelt kérdés

Jaumoról ismertem meg a lányt, ő is 24 éves az elején nagyon megtetszett külsőre. Nem egy pláza cica hanem egy átlagos aranyos félénk lánynak tünik. Elkezdtünk beszélgetni, még aznap felvettük egymást facen is. Az első 2-3 napban nagyon gyakran beszélgettünk és hosszú témákról, nem akadt a beszélgetés csak néha néha, viccelődtünk, flörtöltünk. Végül elhívtam randira és ő bele egyezett. Viszont azóta pedig elég furcsa lett az egész. Reggelente ő ír rám facen, hogy jó reggelt, napközben is megkérdi, hogy mit csinálok szóval érdeklem, a képeimre is azt mondta, hogy bejövök neki. Viszont nagyon szárazak lettek a beszélgetések, amikor feldobok egy témát nem igazán válaszol csak smilekkel meg rövid válaszokkal mint: "oksi, aha, haha, hát igen, hihi stb" meg smile karakterek... tudom, hogy az elején tudott rendesen beszélgetni velem, végig összetett mondatokat használt, volt egyénisége és tudtam, hogy egy személlyel beszélgettek...

viszont az utóbbi pár napban teljesen megváltozott és nem tudom mit csináljak... próbáltam flörtölni vele és úgy tűnt? tetszett neki, küldtem naki magamról képeket (felvoltam öltözve... öhm.. többnyire, érts csak rövid gatya) és oda volt, hogy van e még, de magáról meg nem küldött csak az arcáról, facen meg nincs csak 4-5 éves képei fent meg profil kép amin csak az arca látszik.

Fogalmam sincs mitévő legyek... szeretem ha egy nővel lehet komolyan beszélgetni... mind a ketten otthonülős típusok vagyunk de ő csak psen játszik, rajzol és dolgozik. Míg én pc gamer vagyok, olvasok, filmet, sorozatokat nézek, ha megkérdem szokott e xy-dolgot csinálni csak azt írja, hogy ritkán vagy nem nagyon... ő általában nem kérdez azon kívül, hogy ép mit csinálok....


Amúgy vagy majdnem másfél órára lakik tőlem viszont a nagyszüleim közelében szóval nem lenne gond az utazás mert tudom az utat, van kocsim, jogsim. Viszont így már annyira nem vonzó a dolog, hogy nem lehet vele társalogni... pedig nagyon vártam a vasárnapot, vettem új ruhákat meg megnéztem hol van ott a közelben kávézó, fagyizó, mozi, park. Nem akartam első randira nagyon elvinni messzire, hogy biztonságban érezze magát...



2018. jún. 27. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
A leírásod alapján végtelenül egyszerű emberek vagytok. Nem lesz baj, ismerd meg személyesen, töltsetek el minőségi időt, aztán kiderül, hogy mit terveztek a másikkal.
2018. jún. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A pudding próbája az evés. Próbáld meg nem leírni amiért most ilyen furán viselkedik. Kiderul a randin, lehet csak zavarba jött es nem akarja elrontani, vagy fél, hogy nem fog neked tetszeni.
2018. jún. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok nektek! Sok sikert ennyit tok tanácsolni. Öltözz csinosan, vigyél virágot, mondj vicceket, beszélgessetek vidd valahova mosolyogj . Garantált igényes kinézettel , hajjal, illattal még is nyered a csajt és ha tudsz főzni van pénzed oké. 19F
2018. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne a face-s társalgásra alapozz, én is amikor ott írtak rám nagyon röviden válaszolgattam legjobb barátoknak is, főleg ha sok volt a munka, akkor napokig fel sem léptem.


Lehet tényleg ennyire félénk és nagyon izgul a randi miatt (remélem nem mondja le addig).

Elvileg eddig jól eldumáltatok, írtad.

A fotókhoz...félsz, hogy más lesz az alkata? Szerintem azért több arcról készült fotóról le lehet valamennyire vágni, milyen súlykategória.

A sorozatokat meg majd elkezdni nézni veled.


Hu drukkolok, remélem jól sül el.


A pc vs ps probléma meg itt ne legyen mérvadó. :D

2018. jún. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja nem azért mondtam a pc vs ps témát mert, hogy hurr durr glorious pc master race, csak azért mert a játékok is más amit játszunk bár lehet veszek majd én is ps4-et :x sok jó játék van rá de ez már off topic és igen, kicsit félek mert a régi képein úgy volt hogy ahogy frissebbek lettek úgy szedett fel súlyt viszont a képen amit küldött pár napja elég vékony arcvonásai voltak és a karja és vékonynak tűnt pulóverben. Róla meg azt kell tudni, hogy 183cmerrel vagyok kb 75-80kg szóval nem vagyok valami nagyon testes...
2018. jún. 27. 11:44
 6/10 anonim ***** válasza:

"hurr durr glorious pc master race"


:D Jaja.


biztosan odafigyelt egy ideje a külsejére. Ha meg nagyon nem tetszene, még mindig ott a lehetőség, hogy randi után közlöd vele.

2018. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó tanács: ne parázz, add önmagad! Légy figyelmes, vicces, de ha olyan a téma, komolyan vedd. Ugyan ez a 1-2 szavas beszélgetés megy nálam is, a csaj nagyon röviden válaszol. Oké, dolgozik közbe. Viszont élőbe, 3 szor találkoztunk már, tök vicces, van téma, be nem áll a szája. Holnap is együtt töltjük a délelőttöt (aztán kiderül lesz-e wellness délután, ha nem hívják be melózni). Nagyon bejövünk egymásnak.


Sok sikert!

30f

2018. jún. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Neked is!
2018. jún. 27. 13:23
 9/10 A kérdező kommentje:
kiderült a lány valami másik sráccal randizgat, bevallása szerint már volt 2-3 randi... közben velem flörtöl ami bevallom elég övön aluli ütés volt... ennyit erről... azért nektek több sikert...
2018. jún. 27. 19:25
 10/10 anonim ***** válasza:

A randizgat az pont annyit jelent, hogy te is randizhatsz vele. Már nem azért, hogy komoly dolog lehetne belőle, hanem tapasztalatként 😃


Szóval ha még nem küldted el a búsba, akkor hívd el! Vagyis én ezt tenném a helyedben.


Amúgy tanácsot adnék helyszínhez. Nekem az jött be, hogy mindig két javaslatot adok, így neki megmarad a döntés lehetősége. Pl kezdheted úgy, hogy város v természet? Aztán cukrászda vagy girosz? Szombat v vasárnap? Stbstb... nekem nagyon bevált így 😃

2018. jún. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!