Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, ha nem merek addig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha nem merek addig randizni, míg nem érzem magam jól a bőrömben?

Figyelt kérdés
2018. jún. 27. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
normális
2018. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze. Tedd rendbe magad lèlekben és testben . Most csak magaddal foglalkozz, sportolj, keress hobbikat , szórakozz ,olvass ,filmezz , barátkozz, kènyeztesd magad pl menj el massziroztatni vagy szaunázni stb stb. Előbb utóbb jól fogod magad érezni és akkor bevonzod a szerelmet. Ha akarod ha nem
2018. jún. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, jó úton haladok, bár már hiányzik valaki mellőlem. Szerintem normális, egyik félnek se jó egy kaocsolatba ha valaki feszeng.
2018. jún. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tökéletes, de az nagyon fontos, hogy aktívan és intenzíven tegyél érte, hogy minél előbb helyrezökkenj.
2018. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen sajnos. Amúgy le kéne szrni :) Ugyanis mit veszíthetsz?


Ha már így van akkor használd fel motivációnak ezen félelmeid. :)

2018. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jobb is ha addig nem randizol amíg nem érzed magad toppon.

Egy lelkileg rossz bőrben lévő ember úgyis kudarcra van itélve, senki nem akar összejönni egy negatív, kesergő emberrel. Ráadásul ezek a kudarcok csak újra meg újra padlóra rántanak, ahonnan egyre nehezebben kelsz fel.

Saját tapasztalat. Nagyon hiányzott egy társ, de még nem voltam túl jól, a vége az lett hogy még rosszabbul lettem, és a nők is egyre nagyobb ívben kerültek :-)

2018. jún. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyilván csak úgy lehet sikered egy randin, ha a pozitív önmagadat adod. Egy búbánatos csaj/srác nem kell senkinek 😃


Szóval igen, szedd össze magad előbb, tudj önmagadtól boldog lenni!

2018. jún. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!