Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tettetek, mit mondtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tettetek, mit mondtatok volna ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A lány a kávézóban a randi után, amikor én fizettem és azt hittem indulunk, azt mondta, hogy ne haragudjak, de ő még marad, mert mindjárt jön a következő randipartner, és hogy majd később beszélünk. Elég ostobán éreztem magam, és nem is tudtam hirtelen mit mondani, ezért köszöntem és eljöttem.

Mit kellett volna válaszolnom szerintetek? Csak én érzem ezt a szituációt sértőnek? Hívjam egyáltalán a lányt?



2018. jún. 29. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, mi van?! :) Nagyüzemi randizó a csaj. Ha, már időt áldoz, meg kicsípte magát, gyorsan lehajt pár randit. :D

Hát... sztem sértő, meg fura, meg honnan tudta, h meddig fogtok beszélgetni...

Ne írj rá, ha téged választott ír majd. Fura is lenne, ha ezek után még várná a nagy lelkesedést... :) De, ki tudja, ha ostoba/önző akkor várja, de tényleg ne írj rá.

2018. jún. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ez a bunkóság netovábbja. Szerintem ne keresd.

Jó, persze, az hogy ismerkedett mással is, az még nem lényeges, de az, hogy rögtön mással randizik és még közli is veled, ocsmány dolog volt tőle.

2018. jún. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen létezik? :D
2018. jún. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
:D Valaki nem aprózza el, futószalagon pörgeti a jelentkezőket. Én nő vagyok, és rosszul esne, valószínűleg hagynám a dolgot annyiban, ha azt sem kalkulálta bele, hogy esetleg hosszabb lesz a randi.
2018. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Èn megvártam volna a következöt,bemutatkoztam volna és sok sikert kìvántam volna neki :D
2018. jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem keresném a helyedben, ez nagyon gáz.

30/nő

2018. jún. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Te jó ég, mint egy állásinterjú.

Én nem keresném a helyedben.

2018. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!