Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A milfeket (38-48) miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A milfeket (38-48) miért zavarja 80-90%ban a fiatalabb (21-28) pali kora?

Figyelt kérdés

#Fddssdd
2018. júl. 2. 05:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tudok mit kezdeni velük. Más életszakaszban vannak. Mást akarnak, mást várnak és már tudom előre hogy csalódni fog.
2018. júl. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Utálom a Milf kifejezést, de jó, legyen. A 28 éves pasi kora az már kevésbé gáz, de 21-27-ig még véletlenül se ismerkednék. De inkább 28-35 között.

21 évesen még nagyon gyerek egy srác, akármilyen komoly, érett. Vélhetőleg tanul, bulizik ezerrel, haverokkal lóg stb. Ami még véletlenül sem mondható el egy érett nőről, vagyis Milfről.

2018. júl. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Mert ennyi idősen az embernek még általában nincs komolyabb vagyona.
2018. júl. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Max a testeink akarjak egymast. Az meg mar ide keves es nem anyagiakra ertem.
2018. júl. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem a KORA zavaró.

Az életmódja, a gondolkodása, a tapasztalat hiànya, és sok esetben a kamaszos megjelenése.

Ettől még objektíven látom, hogy helyes, nem helyes, de maximum annyit látok bele, hogy a lányomnak pont jó lenne.

Slusszpoèn: soha az életben nem volt 28 évesnél fiatalabb pasim. 17 évesen is egy 28 évessel jöttem össze. 33 évesen is. Nekem ez a korosztály jön be.

2018. júl. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nem a KORA zavaró.


Az életmódja, a gondolkodása, a tapasztalat hiànya, és sok esetben a kamaszos megjelenése."


Maximálisan egyetértek. Én ugyan még csak 33 éves vagyok, és persze, ne zárjunk ki senkit csak a kora miatt, beszélgessünk, de rendre kiderül az ilyen próbálkozókról, hogy nagyon nem működne, nagyon mások vagyunk, nem értjük egymást, vagyis én igen őket, mert már túl vagyok azon a szakaszon, és nem felejtettem el, milyen volt, de ők engem nem, és amikor én már lezárnám, hogy nem fog működni, akkor még makacskodnak, és persze engem hülyéznek le, mert biztos az életkoruk miatt... Nem, ha működne, nem érdekelne az életkoruk, de nem volt még kivétel.

2018. júl. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

Parttalanak érzik és nem akarnak sérülni. Egy férfi 35 évesen kezd csak igazán kinézni valahogy és még 45 évesen is roppant vonzó tud lenni. Ezzel szemben egy nő már igencsak fárad ennyi idősen.

Emellett nem is szeretné elvenni a csávó idejét, hisz a gyerekprojektet zárolták már.

Kalandnak jó talán, de valljuk be, az ember nem kalandokat keres, főleg nem ennyi idősen.


A tapasztalat hiánya és a többi szösszenet amit már leírtak is talán belejátszhat, bár pusztán a kor nem garantálja ezeket. Illetve azt hiszem, egy meglett 30'as ügyvédet vagy orvost nem utasítanának emiatt el a náluknál 15 évvel idősebb nők. Csak hát ők kevésbé keresnek ilyen partnert, egzisztenciális illetve lehetőségszintű érdekek miatt.

2018. júl. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ált. nem maga a kor zavarja őket, hanem ami a korral jár.

Pl.:

- a nem tinilányok többségének inkább az jön be, ha egy férfinek markáns, férfias arca van, ehhez bizonyos kor után hozzájön az, hogy látsszon tapasztaltnak, egy pár pici ránc inkább szexivé tesz egy arcot... a huszonéves, főleg 20-24 éves srácoknak az arca sokszor egyszerűen túl kisfiús.

Nekem most, 29 évesen is a legtöbb, pl. 20-21 éves srác annyira kis túl fiatalnak tűnik az ízlésemhez. Babapofi, ilyesmik. Ehhez még hozzájön a páwa divat, amikor direkt még le is szedik az összes szőrüket, vagy az, hogy nem tudnak mit kezdeni a hajukkal, öltözködésükkel... vagy igénytelenek, vagy nagyon nem előnyös frizurát vágatnak maguknak, előnytelen ruhákat vesznek fel, ami lehet, hogy divatos, de vagy röhejes, vagy még fiatalabbnak mutatja őket. De még a hollywoodi sztároknál is azt veszem észre, hogy 20évesen fú, de kis nyikhaj kisfiú, 30-40 évesen meg hú, de jól néz ki, pl. Ryan Gosling vagy Jake Gyllenhaal... és nem amiatt, mert drágább a cucca vagy izmosabb (én pl. az izmokat letojom, nem kifejezetten vonzanak), de arcra sokkal érettebbnek tűnnek.

- eltérő tapasztalat, eltérő életszakaszok.

A nők nagy többségének nem elég a "csak szex" kapcsolat, hozzá kell egy tűrhető érzelmi kapcsolat is. Ez meg ideális esetben egy 21-2 éves srác és egy 38+-os nő között nincs meg. Eltérő életszakaszban vannak, tök más az életről a tapasztalatuk. Egy 21-2 éves srác csomó esetben még életében nem dolgozott egy percet sem, az sem biztos, hogy eltartja magát, miközben egy 40es nő már megjárta a hullámhegyeit és hullámvölgyeit a felnőtt létnek. Főleg ha pl. egy egyetemista sráccal jön össze... annak az a legnagyobb gondja életében, ha megbukott egy vizsgán. Nem az, hogy nincs mit enni hónap végén, nem fizeti ex a gyt-t, sorolhatnám. Azért írtam ideális esetet, mert nyilván a 40es nők közül is van olyan, aki értelmileg egy 18 éves buta vihogó tinip...a szintjén van és életében nem tett egy szalmaszálat sem keresztbe, de egy egészséges, érett 40es nő nem ilyen :D.

2018. júl. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyobb korkülönbséges kapcsolat általában a szexről szól. Nem hiszem,hogy téma a suli vagy a megélhetés/ munka.
2018. júl. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!