Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kb. prostituált voltam, ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. prostituált voltam, ezt jobb titokban tartani?

Figyelt kérdés
Most 22 éves vagyok. Amikor 20 lettem, teljesen katasztrofális volt az anyagi helyzetem, már a kollégiumot sem tudtam fizetni. Internetes hirdetésben találtam egy gazdag férfit, aki gyakorlatilag egyetemista szeretőt keresett, pénzért cserébe. Másfél évig voltam vele. Fél éve lett vége, de azóta még rosszabbul érzem magam. Senki nem tud erről rajtam kívül. Túl sok ez így nekem, emiatt úgy érzem, hogy soha nem lehet már barátom vagy később majd gyerekem. De már ismerőseim sem agyon vannak, egyszerűen félek emberek közé menni, amiatt, aki lettem. Nem tudom, mi lenne, ha kiderülne. De én magam ezt már nem bírom egyedül. Egyszerűen nem bírom. Mi lesz így velem később, ha családot akarok? Megőrülök.
2017. okt. 28. 20:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Menj el egy paphoz gyónni, ő megért.
2017. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Feleslegesen kinzod magad
2017. okt. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Sajnálom igyekezz ne masoknak adni szeretetet hanem azoknak akik megerdemlik
2017. okt. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
13%
A nők többségének volt már ilyen kapcsolata, és a legtöbben nem is titkolják/titkolták.
2017. okt. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem igenis joga van tudni annak aki esetleg komolyan tervezne veled. Ha dob emiatt akkor dob, de egyáltalán nem fair elhallgatni az ilyesmit. Amúgy az vigasztaljon hogy a lányok többségének sem sokkal komolyabb ennél a kapcsolata, csak annak HISZIK. De ha neked csak 1 férfiról volt szó akkor kb. ugyanott vagy.
2017. okt. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

Nézd...

1) Először is bocsáss meg magadnak. Kiváló dolog hogy van lelkiismereted, sok embernek nem igazán van (pl. egyszer volt szerencsém egy lányhoz aki nem egy gazdag férfi mellett volt másfél évig, hanem elég sokkal, és még hencegett is vele). Nem fogom azt mondani hogy ez helyénvaló dolog volt, de nálad sokkal mélyebben lévő embereknek is sikerült 180 fokos fordulatot venni.


2) Nem kell titokban tartani, hazudni meg végképp nem szép, ha szóba kerül egymás előélete, meséld el, hogy volt másfél évig egy idősebb phaszid, és hogy nem vagy rá büszke.

2017. okt. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
És azt is, hogy fizetett érte.
2017. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

Már nem vagy olyan.

Rosszabbul vagy, mert tudod mit tettél s a állapotodhoz képest nagyon más lettél, pozitív irányba.

Örülj, haladsz s lásd, csak személyiség számít. S noha e dimenzió csordultig van retardáltakkal, van ki megérti s hasonló szinten vagytok.

2017. okt. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
szerintem ne kínozd magad. lesz, aki megérti, csak nem ezzel kell kezdeni az ismerkedést. csak egy ilyen kapcsolatod volt. amúgy ezt kapcsolatnak lehet nevezni.
2017. okt. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%
Túl sötéten látod a dolgot. Kitartottnak lehet nevezni, de prostinak nem. Ha elmész dolgozni hogy el tud tartani magadat vagy be tudst szálni majd a háztartásba nem lehet megszolni. Persze inkàbb azt mond hogy volt efy kapcsolatod 1,5 évig, nem szeretted de nem tudtàl változtatni. Ez nem hazugság. Elég sok nő csinál hasonló dolgot hogy a pasi eltartja ő meg minden kifigással él és nen csunál semmit. Te iskolába jártál nem otthon ültél. Azt mindom inkább lenne a következő kapcsolatom egy ilyen nővel mint te mint egy olyannal aki hetente szerelmes és már túl van 80 csávon huszonévesen.
2017. okt. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!