Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi van, ha csak barátságotaján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha csak barátságotajánl a férfi?

Figyelt kérdés

Volt meg valaki ilyen helyzetben ?

Lett e megis több belöle ?


2018. júl. 7. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Ilyet férfi nem igazán szokott. Ez a forgatókönyv úgy szokott előfordulni, hogy a nő ajánl fel barátságot a férfinak.
2018. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Volt. Nagyon jó haverok lettünk.

Nem tudom ebből lehet-e később több, mert nem próbáltam kitörni ebből a szerepből. Eldogadtam a barátságot.

Kedvelt, de részéről nem volt meg a kémia.

2018. júl. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem erezted sertönek , utolsó?
2018. júl. 7. 12:13
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Volt, mivel a stílusa bejött a lánynak, viszont kinézetre nem, illetve életvitelre még annyira nem jött be nekem.
2018. júl. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem. Ez nem az ő hibája. Vagy érzi a kémiát vagy nem. Nem nézett le, nem tartott kevesebbnek. Szóval semmi nem volt amiért én megsértődhetnék.


Nekem is volt hogy egy férfiben minden klappolt de nem tudtam hozzá vonzódni. És a szívem szakadt meg miatta mert nagyon jó pasi volt!

2018. júl. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
azért lehet néha megdug...:) barátságból
2018. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebből később még simán lehet több is, de a lényeg, hogy ne erre tedd fel az életed! Lehet, hogy pár hónap alatt egymásra hangólodtak és ő fogja felhozni, hogy legyen több, de az is lehet, hogy tényleg barátok maradtok és mindketten találtok egy megfelelőbb partnert.
2018. júl. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne sértő?

Ha a nő ajánl barátságot, az is sértő szerinted?

2018. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!