Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Ez mennyire kamu szagú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ez mennyire kamu szagú szerintetek? Ez a tipikus sablon szövegek közzé tartozik?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm, akivel az utóbbi időben egész jó viszony alakult ki. Sokat keressük egymást és gyakran beszélünk.

Nagyon megkedveltem, így elhívtam randira. Sajnos nem mertem személyesen, de mivel sokat beszélünk neten is, így ott tettem ezt meg.

A válasza az volt, h örül neki hogy elhívtam..., de van neki most alakulóban valakivel és bár az elég bonyolult, de nem szeretne most belekezdeni semmibe, illetve nem is lenne értelme.

Ez tipikusan sablon szöveg? Vagy tényleg igaz lehet?


Azt mondta h szeretné, hogy a barátságunk megmaradjon ettől függetlenül. (Mondjuk ennek örültem, h a barátjának gondolt)


Eltelt 2 nap azóta. Nem keresett és én sem őt.


Egyébként minden jel arra mutatott, mintha ő is kezdene többet érezni.

Mit gondoltok?



2018. júl. 7. 22:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

Miért nem kerested azóta?

Azt fogja hinni, hogy nem vagy rá kíváncsi az incidens után.

Ha leráz/nem ír vissza/kifogásol továbbra is, vagy láthatóan másképp áll hozzád, akkor ráérsz elengedni, de barátok maradhatnátok addig is.

2018. júl. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz.
2018. júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Milyen jel utal arra? Mert ha többet érezne, akkor logikus lenne, hogy elmegy veled randizni.
2018. júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bár nőkhöz szólt a kérdés, talán férfi is tud hasznosat mondani. Arra tippelnék, hogy udvariasan lepattintott. A lényeg, hogy férfiként most nem kellesz neki.
2018. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

Ez lehet igaz, pár hét alatt kiderül mennyire volt őszinte a terelés. Férfiként azt javasolnám, hogy egy ideig ne keressed, ha barátként tekint rád akkor tegyen is érte, ha egyáltalán nem keres, akkor egyértelműen lepattintott.

40F

2018. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

"A válasza az volt, h örül neki hogy elhívtam..., de van neki most alakulóban valakivel és bár az elég bonyolult, de nem szeretne most belekezdeni semmibe, illetve nem is lenne értelme."


Az ilyenek tipikus kavarós r1bancok! Menekülj tőle.

2018. júl. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Elhívtam egy sétára+fagyira, de írzam neki h kifejezetten randira hívom. (Persze szépen megfogalmazva). Azt mondta rá, hogy örül neki h elhívtam, és hogy szívesen el is jönne velem, de most alakulóban van neki..., de ha van kedvem baráti séta +fagyira eljönne velem. Erre azt mondtam neki, h annak most azt hiszem hogy nem lenne sok értelme.

Ő arra azt írta h a barátságunk reméli h ettől független. Mondtam h persze, ez természetes.

2018. júl. 7. 22:52
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha barátok vagytok, akkor miért nem tudtál arról a másikról?
2018. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

3#

Az hogy sűrűn kereste a társaságom.

Már már szinte zavaróan közzel volt hozzám, mikor szemtől szemben beszéltünk.

Láttam egy "felhőtlen"mosolyt rajta, mikor meglátott.

Ismerőseim is mind azt mondták mikor láttak együtt bennünket, hogy tuti h nem vagyok neki semleges.


Persze lehet h csak nagyon közvetlen és kedves, mivel tényleg az.

2018. júl. 7. 23:00
 10/13 A kérdező kommentje:

8#

Vannak közös ismerőseink, de ők csak csoporttársak. Engem is meglepett hogy annak tart, bár már az utóbbi időben én is így kezdtem érezni, sőt ennél többet is.

Ilyenekről sosem beszéltünk. Pl mikor elkezdtünk jobba lenni, nekem akkor lett vége a kapcsolatomnak. Ezt vele pl sosem beszéltük. Sosem mondta h szingli, de feltűnt h sosem beszélt a pasijáról sem. Ebből gondoltam h az, illetve az egyik közös ismerősünk is mondta nekem. Viszont azt nem tudom h ők mennyire vannak jóban.

2018. júl. 7. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!