Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A munkahelyed a részmunkaídős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkahelyed a részmunkaídős diáklány (18) nagyon rám hajtott. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Jelen pill 24 vagyok és még soha nem volt párkapcsolatom szóval ezért is vagyok ilyen dillemában és nem tudom mihez kezdjek. Jól elvagyunk meg hülyéskedünk de én jelen pill házat építek saját kézzel (fater köműves és ő segít. a családi házat is ő huzta fel saját kezileg) és az foglalja el a legtöbb időmet utána meg egy okjs vizsgát szeretnék letenni munka melett szóval egy jó ideig teljesen el vagyok foglalva és nem hiszem, hogy lenne időm és energiám arra, hogy csajozzak...

2018. júl. 11. 09:39
 1/8 A kérdező kommentje:
A munkahelyen*
2018. júl. 11. 09:40
 2/8 anonim ***** válasza:
Tetszik a lány? Akkor ne tartson vissza semmi. Hidd el,lesz időd rá,amikor akarod!
2018. júl. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kimondottan az esetem de amúgy aranyos viszont valahogy egy komoly beszélgetést nem lehet folytatni vele és nála a pihenés a jóban-rosszban meg az éjjel nappal budapest... míg én gépezek meg olvasok szabadídőmben...
2018. júl. 11. 09:54
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Soha nem volt csajod...erre lehetne egy de TE mindenféle ócska kifogást kitalálsz hogy miért ne...GRATULÁLOK!
2018. júl. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen mert ez biztos ócska kifogás... miért? mondtam volna neki, hogy bocsi, jól nézel ki viszont olyan sötét vagy mint a kivilágítatlan országút és max csak pár menetre kellenél? Az jobb lett volna? Igen lehetet volna egy barátnőm végre, tény is való viszont nekem most van fontosabb is és megismétlem, nem volt az esetem... volt szexuális vonzalom de ennyi. Lehet ez most bunkó lesz meg vidéki és unkultúrált de azért nem veszek egy disznót, hogy csináljak belöle pörköltett. (és igen.. ma még nem ettem.. látszik.) Az meg a másik, hogy valószínüleg neki se eset volna jól, ha csak azért kezdtem volna ki vele mert más nincs....
2018. júl. 11. 10:50
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 mert inkább jöjjön össze egy olyan csajjal, aki nem jön be neki, csak mert fél elutasítani vagy vágyna már a szexre?
2018. júl. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
#4 - én meg ahhoz gratulálok neked, hogy olyannal is összejönnél, aki "nem az eseted" és előreláthatólag nem is illetek össze, csak hogy legyen végre valakid.
2018. júl. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem egy par patront meger

azt legfeljebb offolod, vagy megvarod mig o offol teged

2018. júl. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!