Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít komoly ügynek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít komoly ügynek, ha egy tanár egy 16 éves diáklány mellét megfogja?

Figyelt kérdés

Velem történt, egy tanárom tapizott és megpróbálta levenni a pólóm. Ez 4 éve volt, azóta is néha konkrétan elsírom magam ha barátom elkezdi a mellemet fogdosni.. (aktív szexuális életet élünk, jó minden, csak azt nehezen viselem ha a mellemet fogdozza)

Szerintetek ez normális, vagy "nem olyan nagy ügy" és már túl kéne lépnem rajta?


2014. okt. 1. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Téged komolyan megviselt, ahogy látom. Én a helyedben esetleg pszichológushoz fordulnék.
2014. okt. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Túl kéne lépnek ha magadtól nem megy menj vele pszichológushoz.
2014. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom ajánlani amit az első välaszoló,amugy sajnálom ami történt
2014. okt. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Erről az esetről tud még rajtad és a tanárodon kívül valaki? Elmondtad esetleg a szüleidnek? Ők hogyan segítettek neked? Vagy esetleg jelentetted az igazgatónak?

Mivel ez egy eléggé régi ügy, és még mindig képtelen voltál túl tenni magad rajta, fordulj szerintem minél előbb szakemberhez, aki segíthet rajtad, mivel ez a rossz dolog nagyban befolyásolja a jelenlegi életedet!


Sajnálom, ami történt veled! :(

2014. okt. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Csak a tanár meg én tudtunk róla, illetve a barátom tudja hogy valaki ezt csinálta velem, de azt nem hogy a tanárom.

Megviselt, akkoriban senkivel nem szoktam beszélni mindig csendben elvoltam egyedül, de ezzel a tanárral jól kijöttem és volt olyan plusz sulis feladatom amiben segített, de aztán csak visszaélt a helyzettel...

2014. okt. 1. 21:41
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A tanárod egy abberált állat, de lassan már el kellene felejtened. Tanán keress fel egy pszichológust.
2014. okt. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Lehet azért nem sikerült még túllépnem rajta, mert nem beszéltem eddig senkinek erről?

Egyébként nem ez van mindig az eszemben, csak alapból szégyellem a melleim (nem szépek szerintem, és kicsik), és ha barátom tapizza és mondom hogy ne, de folytatja, akkor jut eszembe ez főleg.

2014. okt. 1. 22:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, ez kő kemény pszichológia. Elnyomtál magadban egy igen jelentős Rossz dolgot, amit már régen el kellett volna mondanod, (és a tanárt is be kellett volna szerintem perelned, hogy még is milyen jogon fogdos téged), ki kellett volna engednek magadból. Ehelyett magadban tartottad és ennek következményei vannak. Hiába, hogy nem ezen agyalsz nap, mint nap, de mikor a barátoddal együtt vagy, akkor előjön. És előtérbe kerülnek benned a rossz és fájó emlékek, ami belülről mérgez téged.

A melleidet pedig fogadd el, ha a barátod el tudta, neked meg ennél is könnyebben kéne.


Egy külső szakember segíteni fog neked ezen a traumán túl lenned.

2014. okt. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mennyire? Olyannyira, hogy ez szexuális zaklatás, a suliból 1000 %, hogy kirúgnák ha kiderülne, jó eséllyel soha többet nem taníthat. Ez büntetendő. Elmebeteg állat, undorító hogy vannak ilyen emberek, le kéne vágni neki...:@
2014. dec. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!