Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egészen eddig csak virtuáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egészen eddig csak virtuálisan kommunikáltunk, akkor hogy kell a randin viselkedni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, már 1(!) éve beszélek vele msn-en kisebb-nagyobb megszakításokkal. Sosem tudtunk találkozni, mert vagy nekem volt sűrű a programom vagy neki, aztán ez a terv már abba is maradt. Szerencsére megbízható, mert van 1-2 közös barátunk, akik szoktak róla mesélni. Helyzet az, hogy már az összes problémámat ismeri és én is az övét, mindenről beszámoltuk egymásnak msn-en, ennyit még szinte azok sem tudnak rólam, akik évek óta ismernek. Most megbeszéltünk egy randit, de félek, hogy annyira sokat beszéltünk már így neten keresztül, hogy nem lesz témánk. Hogy kell viselkedni ezek után a randin? Tulajdonképpen már nem is randi lesz, mert egy randin a másik megismerése a cél. Már webcamoztunk, 1000 képet láttunk egymásról, ezért így élőben látni nem lesz olyan nagy dolog. Randiztam már, de akkor a fiút még nem ismertem, most viszont már tényleg nem tudom, miről beszélhetnénk. Az élet nagy kérdéseit áttárgyaltuk, mindent..hülyén csináltuk, de most már ez van. Szeretnék vele találkozni. Nem is azért, mert akarnék tőle valamit, csak tényleg..már kíváncsi vagyok. Szóval? Segítenétek?

16/L


2010. jún. 18. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
A net átka... Ezért nem szabad erőltetni az MSNt.
2010. jún. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jézusom, ez legyen a legnagyobb bűnöm, de komolyan. Légyszíves normális választ írjatok már, én is normálisan tettem fel a kérdést, ráadásul ez valódi problémám, nem hülyeségekkel árasztom el az oldalt.
2010. jún. 18. 12:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, és hamarosan találkozom énis a sráccal.:]


Hidd el jönni fog magától a téma. Nosztalgia.. Régi sztorik minden. :]Aztán akár csók is lehet belőle, ami így már szerintem nem is lenne korai ..sőt.. :D Ha ennyire ismeritek egymást hm..:] Ne aggódj, légy önmagad! :]Menni fog, lesz ott téma:D


Sok sikert!


18L

2010. jún. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!