Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy keltsem fel az érdeklődés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keltsem fel az érdeklődését a volt pasimnak akivel virtuálisan rendszeresen érintkezem de a személyes tali sosem jön össze?

Figyelt kérdés
3 évet jártunk. másfél éve vége.. ő nem szokott keresni pontosabban másfél év alatt 2-3x keresett magától.. többnyire én vettem fel vele a kapcsolatot (sms, telefon,internet) amire ő minden esetben válaszolt és nyitott volt. viszont ha talira került volna sor, valahogy sosem jött össze.. nem ért rá.. ugy érzem nem vagyok érdektelen nála, de nem is töri magát hogy valami legyen köztünk ujra. én viszont nem bíro kiverni azóta a fejemből és szerintem élőben meg tudnám hódítani. de hogy tudok odáig eljutni?? pl tudom hol dolgozik..
2010. jan. 4. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

ha csak virtuálisan voltatok együtt, akkor az nem kapcsolat. lehet amúgy volt csaja, de veled jó volt neki flörtölni. ne legyél már ennyire naív :/

21/L

2010. jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem ő már lezárta magában ezt a dolgot... VÁlaszolgat neked,mert udvarisan és bunkóság lenne ha pl nem venné fel a telefont nem? de olyan,mintha nem keresné a társaságodat... és lehet,h. élőben ha "magadba akarod bolondítani" akkor nem fog összejönni és te is csalódsz neki emg kellemetlen lesz és megszakad ez a kicsi beszédviszony is
2010. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
lehet rosszul írtam le.. szó sincs udvarisan válaszról.. mert amikor ő keresett fel kétszer olyanokat írt nekem, hogy lehetséges-e még, hogy egyszer ujra együtt legyünk?? és amikor megmondtam neki hogy felejtsük el egymást mert nekem ez így nem jó hogy flörtöltünk de nem történik semmi, olyankor mindig visszaránt valami aranyos sms-el pl ... meg legutobb nyáron képes volt éjjel 1 órát várni rám a házam előbb h dumáljunk voltaképpen a semmiről.. mikor mentem haza buliból.. és karácsonykor írt nekem.. hhogy vigyázzak magamra meg hívjam ha valami bajom van.. nem értem
2010. jan. 4. 20:15
 4/14 anonim ***** válasza:
Virtuálisan érintkezel? Talán van Cyber vaginád? AZ érdekes LOL...
2010. jan. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogy magadfajtáknak egyeltalán esélye lehet párkapcsolatra. Mégis mit vársz, mit írunk? Ha érdekel, tegyél érte, menj a munkahelyére, ha meg nem, akkor hagyd a fenébe! A számláidat ne mi fizessük be?
2010. jan. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Beszélj meg vele egy talit, mondjuk péntek estére, aztán maradj ott sokáig, és véletlenül aludj nála.
2010. jan. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
mi az h a magam fajtáknak?? ne haragudj de kikérem magamnak ezt a hangnemet.. mit képzelsz te magadról h ismeretlenül ilyeneket mondj nekem??? ne rajtam tölsd ki a szar kedved...
2010. jan. 7. 09:29
 8/14 A kérdező kommentje:
a virtuális érintkezést nem sexnek kell gondolni.. istenem mit olyan nehéz felfogni??? SMS és TELEFON és MSN beszélgetésre gondoltam..... nem sexre....
2010. jan. 7. 09:40
 9/14 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kikérheted a hangnemet, attól még rajtad röhög mindenki, hogy teljesen ismeretlen emberektől várod arra a megoldást, hogy a volt pasidhoz újra megtaláld az utat. Ismerjük mi őt? Nem. Téged? Nem. Csak te tudsz tenni az ügy érdekében? Igen.

Úgyhogy kicsit több ész, s kisebb arc, akkor talán van esélyed kapcsolatra. Az meg nonszensz, hogy idejöszz sápítozni, aztán, ha valaki jogosan kérdőre von, akkor "kikéred magadnak" a hangnemet. Inkább cselekedj, mielőtt lemaradsz minden csávóról!

2010. jan. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ez a honlap azért van hogy az ember feltegye a kérdését nagyon okos... és erre az válaszol aki akar... nem volt kötelező elolvasnod a kérdésem ugyhogy nagyon gyorsan hagyd abba a sértegetést és keress magadnak másik majmot akit szúrkálhatsz mert én nem vagyok rá vevő. ennyi
2010. jan. 7. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!