Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi után ezt lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi után ezt lehet, hogy csak udvariasságból írta, és közben nem akar semmit?

Figyelt kérdés
Találkozásunk után fél órával írt este, hogy reméli, minden oké, rendben hazaértem, és hogy nem untatott halálra. Írtam, hogy minden ok, és hogy jól éreztem magam. Erre válaszul jött, hogy ennek nagyon örül, és hogy ő is (jól érezte magát). Arra vagyok kíváncsi, hogy ez lehet egy szimpla udvariassági formula, vagy ha egy pasinak nem bejövős a csaj, akkor inkább szó nélkül hagyja? Legelső randi volt, ha ez számít, előtte buliban ismertük meg egymást.
2018. júl. 13. 09:06
 1/10 anonim ***** válasza:
ennyiből nem lehet semmit levenni sztem
2018. júl. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
"Jelezgetni" ti nők szoktatok. Egy férfi, ha azt írja, jól érezte magát, és reméli, te is, az pontosan azt jelenti, hogy jól érezte magát, és reméli, te is. Se többet, se kevesebbet.
2018. júl. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem udvariaskodás volt, mert az elsō mondata amit idéztél arra irányult, hogy megtudja hogyan érezted magad vele, tehát érdekli a véleményed róla, ami nem állna fenn, ha nem érdekelnéd.
2018. júl. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Jesszus, pont ugyanezeket kérdezte tőlem a párom az első randink után! :D
2018. júl. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Meglepő lehet a nőknek, ha mi férfiak úgy értjük, ahogy mondjuk, igaz? 😂
2018. júl. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, valóban meglepő:DD Sajnos mi nők általában túlkombinálunk mindent. Köszönöm a válaszokat:) Igazából azért tettem fel a kérdést, mert ez hétfőn zajlott, utána én írtam rá másnap, (valamit elküldtem neki, amit előtte megbeszéltünk,) kialakult egy beszélgetés, de igazából magától nem keresett azóta, tegnap pl. egyáltalán nem beszéltünk. De kivárok..
2018. júl. 13. 09:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmit szoktam írni, ha jól éreztem magam és szeretném a folytatást.
2018. júl. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem. Ilyet udvariasságból a nők szoktak mondani a féfinak.

A férfi öszintén mond ilyet.

Tudom, fura a nőknek, de mi így működünk, ilyen logikátlanul :D

2018. júl. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

És annak mi az oka, hogy azóta csak egyszer keresett? Az én-visszafogott, diszkrét-közeledésemre (nem talit kezdeményeztem, csak ráírtam) is csak minimálisan reagált, és napok óta nem ír?


Nem arról van szó, nem fogok belerokkanni, csak nem nem értem a dolgot, és próbálok közelebb jutni a megoldáshoz. Az biztos, hogy külsőre 100%-ig az esete vagyok, el is tudtunk beszélgetni, gyakorlatilag érdeklődött randi után, hogy éreztem magam vele..És mégis ez van. Ha kapcsolat nem is lesz belőle, legalább..jól érezhettük volna magunkat, de úgy látszik, ez sem adatott meg.

2018. júl. 17. 07:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt nagyon egyszerű módon meg lehet tudni minden probléma nélkül, valami ilyesmit kell írni neki:


"Figyelj, szeretném ha tisztáznánk a helyzetet, mert én nem érek rá várni rád évekig, folytatjuk, vagy sem?"

2018. júl. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!