Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem. Mit akar tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem. Mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
Szóval van egy illető fiú, már elég régóta ismerem. Mindig kerülgettük egymást, de nem volt semmi. Aztán most pár hete találkoztunk, és megcsókolt. Utána rámírt, hogy jó volt, és még többet szeretne. Következő napokban beszéltünk, erről is hogy majd kapok mégtöbbet. Aztán nem beszéltünk pár napot, de rámírt és megbeszéltük a talit, amire el is jött, de 2 puszit adott. Én nagyon szeretem :( Az oké, ha nem akar semmit, de akkor miért írja utána hogy jó volt, meg miért viselkedik néha úgy, mintha velem akarna lenni? Nem értem :(

2018. jún. 24. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb hogy nem mi találjuk ki,hogy miért viselkedik így, hanem ha annyira szereted,akkor elé állsz,és beszélsz vele erről! :)
2018. jún. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak nem akarom, hogy nyomulósnak tartson. Viszont ebbe meg már belebolondulok, szóval igazad van. Vagy el kell felejtenem, de már évek óta nem tudom :(
2018. jún. 24. 20:39
 3/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, de hány évesek vagytok? Nem tudom, hogy miért olyan gáz megbeszélni vele, hogy mi van. ilyen körülmények közt történt nem volt véletlen buli, ahol ittatok és úgy?
2018. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

23/24


Amúgy én is ugyanezt mondanám, ha nem rólam lenne szó, de egyszerűen még alkalom se volt úgy rá.


Nem volt buli, ivás sem. Nem tudok semmit ebből kikövetkeztetni. De már nem beszélünk, úgyhogy vagy békén fogom hagyni, vagy valamikor megkérdezem, hogy most ez mi volt. Köszi a választ!

2018. jún. 24. 20:55
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
De ha ő is írt, hogy szeretné, akkor írj rá, hogy kerítsetek rá sort. Nincs ebben semmi. Ha meg meggondolta magát, akkor túl tudsz lépni rajta.
2018. jún. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Beszari a pasika..
2018. jún. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak nem akartam elijeszteni ezzel a tapadással. Nem mindenki szereti, ha úgy konkrétan rákérdeznek. De ha nem lesz egyértelmű, hogy nem akar semmit, akkor meg reménykedek. Az se jobb, szóval ha még ezek után vmikor írni fog, és úgy viselkedik, akkor rákérdezek. De szerintem teljesen biztos, hogy nem lesz semmi..
2018. jún. 24. 23:09
 8/12 A kérdező kommentje:
De épp ez az, hogy nem egy ilyen kis tutyimutyi fiú. Ha már egyszer megcsókolt, következő alkalommal miért ne merte volna? Csak ha meg nem érdeklem, akkor meg miért írt olyan dolgokat, ami miatt meg olyan mintha mégis..?
2018. jún. 24. 23:23
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mondom, ez van mikor 2 gyáva nyúl találkozik...

Beszélj már vele, hogy akkor most szeret-e téged vagy csak meghűzna párszor vagy mi van.

Attól hogy a srác másokkal határozott, lehet veled szemben berezelt , mert pl annyira tetszel neki. vagy mittudom én.

Beszélj vele!

2018. jún. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Haha de jót nevettem az első mondatodon. De van benne valami :D

Tegnap rákérdeztem konkrétan, de nem írt semmit azóta, szóval békén hagyom innentől. Csak nem tudom hogy fogom tudni elfelejteni mert esküszöm könnyebb lenne ha együtt lettünk volna és megcsal vagy valami, akkor tudok arra gondolni rosszként. Valahogy mindenkit hozzá hasonlítok, és hiába próbáltam mással lenni, nem tudtam. Mindegy, ez ennyi volt..

2018. jún. 25. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!