Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na most nem tudom mit akar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most nem tudom mit akar, és nagyon kiváncsi vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval ez a srác tavaly próbálkozott nálam, de én pár héttel voltam csak túl egy 4 éves kapcsolaton és ezért visszautasítottam. Idén a nyár volt az első alkalom, hogy buliban találkoztunk, egyébként kirándultunk már együtt társasággal stb. Pár hete ebben a buliban nagyon részeg volt, és egyébként az utóbbi időben elkezdett csomó egy éjszakás kalandot felhalmozni, ezért amikor elkezdett valami alakulni gondoltam, hogy csak meg akar húzni. De igazából csak végig nagyon kedves volt, megvédett egy másik sráctól aki molesztált, és valahogy szóba jött, hogy tavaly próbálkozott nálam. Bevallotta, hogy igen tényleg akart valamit, de nekem azt mondta, hogy nem tudja most megmondani visszagondolva, hogy mennyire volt komoly. Utána meg már jó állapotban ezt mondta: "Egyébként én nagyon bírlak, tényleg szeretlek!.... MINT BARÁTOT" és kínosan nevetgélt. Később amikor mentünk hazafele, (mert egy utcányira lakunk egymástól) elkezdett nézni, amikor megkérdeztem mi nem válaszolt. Utána megfogta a kezemet, és meg is csókolt. Nagyon részeg volt, ezt hozzá teszem, de amin nagyon meglepődtem, hogy ölelgetett amíg vártunk a buszra, nem engedte el a kezem, és ilyen kis fura boldog mosoly volt a fején. Az az igazság, hogy annyira nem ismerem azért és nem vagyunk kimondottan barátok, inkább csak ismerősök. És érdekelne mit akar. Rögtön másnap rám írt, és mondta, hogy nem emlékszik semmire. Megkérdeztem, hogy elmeséljem e az estét, de azt mondta hogy nem kell, kicsit még beszélgettünk de ennyi. utána én egy héttel később ráírtam, mert nem tudtam, hogy most egyébként akarna e valamit, ha tudná, hogy én egyébként benne vagyok, vagy azt hiszi, hogy még mindig nem akarok semmit. De kb 1-2 mondatban lerázott, pedig adtam egy elég magaslabdát, hogy elhívjon valahova ha akar, akár csak haverkodásként. Igazából egyenlőre kiváncsi vagyok csak baromira, hogy most mi van, de egyébként szívesen megismerném jobban. Szerintetek egyébként akarna valamit? De akkor meg miért rázott le, hogy még egy szimpla baráti beszélgetés sem volt? amikor meg ő írt rám a buli után akkor elég fesztelen volt a bezslégetés. Azt sem tudom, hogy tényleg nem emlékszi e, vagy gondolta, hogy így könnyebb lesz. Az is fura, hogy nem akart megdugni, amikor eddig csomó sztorit meséltek róla h csak arra ment. Ő meg egész este csak odafigyelt rám, meg kedves volt igazából.

2018. júl. 13. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Be jösz neki csajszi, méghozzá nagyon! Csak amiért el utasította akkor, azért ném mer kezdeményezni semitt fél h megint el utasítod mozdulj rá keményen mutasd ki hogy akarod
2018. júl. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát, igazából mert hogy legutóbb lekoppintott, így annyira nem volt kedvem ráírni megint. eléggé elvette a kedvem tőle. az volt, hogy pár szót beszélgettünk, hogy mizu, stb, és én azt válaszoltam neki, hogy lemondták a programomat,úgy hogy otthon ülök ma este. (szombat este 7 óra volt...) erre azt írta, hogy ő befejezi a munkáját, utána meg lefekszik, mert másnap reggel korán akar menni futni :D pf.... gondoltam, akkor mégsem tetszem neki annyira
2018. júl. 13. 23:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Mikor részeg a srác "kavargatsz" vele, hagyod, hogy megcsókoljon, miközben "nem vagyunk kimondottan barátok, inkább csak ismerősök", utána pedig kombinálsz, hogy most végül miért is nem akar többet. Azért, mert részeg volt; esetleg finoman hárítani kellett volna és a tudtára adni, hogy ha akar valamit, akkor tiszta fejjel akarja, és ne benyomva.
2018. júl. 14. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem kombinálok, hanem kiváncsiskodok, mert szeretném tudni, hogy még mindig érdeklem-e vagy csak szórakozik. nekem sem mindegy hogy állok hozzá. és az hogy részegen akar valamit az miért zárja ki, hogy józanon ne akarjon?
2018. júl. 14. 10:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyes volnék ujra

Ha szombat este nem ment át hozzád akkor felejcsd el .minden normális pasi akinek ilyet ír egy jòcsaj az loholva szalat volna hozzád !

Ėn azonnal mentem volna ha ijentt írnak nekem

!!

Es nem a futason jàrt volna az agzam pffff

Szanalmas pasi

Márbocs ezel nemtéged bäntalak hanem a pasit!

23f

2018. júl. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi a véleményt, :), nem értettem félre. Hát nem is lesznek álmatlan éjszakáim miatta azt hiszem :D semmilyen értelemben...
2018. júl. 16. 10:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Első volnék

Nincs mitt örülök hogy segíthetem :)

És ne teperj a ojan fiuért mint ez!

Hagyd h ők fusonak utánad ;)

2018. júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit nem akar, es kellemetlenul erzi magat a reszeg megnyilvanulasa miatt.
2018. okt. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!