Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » T. Nők, ha valaki elmondaná,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

T. Nők, ha valaki elmondaná, hogy szerelmes belétek, később még alkalomadtán randiznátok vagy barátkoznátok vele?

Figyelt kérdés

2018. júl. 19. 13:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Attól függ, kiről van szó.
2018. júl. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Csak abban az esetben, ha érzek iránta valamit és/vagy tudom, hogy elég lenne jobban megismerni és biztos, hogy belé tudnék szeretni.

Amúgy a barátkozással óvatosan, mert azt sokan félreértik és nagyon kellemetlen szitukat tud okozni. (Főleg ha neked egyáltalán nem jön be, szóval az elég nagy szivatás tud lenni, hogy "de azért barátnak" megtartod a rosszabb időkre.)

2018. júl. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Én adnék egy esélyt a dolognak!

26n

2018. júl. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De egy ilyen információ nagyon megnehezíti egy későbbi párkapcsolat, szerelem lehetőségét, nem? A nő megijed, nem érez már kihívást, erőltetettnek érzi, stb. Egyébként én is tetszem neki, és biztos belém tudna szeretni, hiszen hasonló a személyiségünk, ahogy az ilyenkor lenni szokott.
2018. júl. 19. 13:45
 5/23 anonim ***** válasza:
30%
Ha valaki olyan közölné, hogy szerelmes belém, akivel nem vagyok még kapcsolatban, akkor menekülnék, ahogy csak bírnék.... ez elég ijesztő és fura.
2018. júl. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nem akarsz, nem kell szerelmet vallani.

Amúgy vannak köztes kijelentések amik pl az én szívem megdobogtatják egy olyan embertől aki szimpi. Ilyen a "beléd tudnék szeretni" Ez lehet valaminek az előrevetítése és te is látod mit reagál a nő, hogy fogadja.


Ha gondolod írj privit és segítek ;)

26n

2018. júl. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ismerem jól vagy nem? HA nem és benyögi, hogy szerelmes belém, én azt nem tudom komolyan venni. Az ember olyanba szeret bele, akit ismer, akit nem, az csak fellángolás.


Randizni nem randiznék vele, nekem ez komolytalan. Barátkozni lehetne, de csak ha már lecsengett és belátta, hogy ez bullshit.

2018. júl. 20. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Az ember nem csak olyanba szeret bele, még első látásra is van szerelem.
2018. júl. 20. 06:44
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nem mindegy, hogy ki az, aki ilyet mondana. Van egy ember jelenleg az életemben, aki ha ilyet mondana, a világ legboldogabb nője lennék, de van, akitől egyszerűen hidegen hagyna, sőt, olyan is van, akit messziről kerülnék egy ilyen kijelentés után.
2018. júl. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

#nincs

Csak utólag mondja annak. Első látásra erős tetszés van, meg fellángolás.


A szerelem nem múlik el pár nap/hét alatt, ellenben, ha az első látásra szeretett lekoptat, pár nap alatt túlleszel rajta. Vagy ha olyat mond/tesz, aami nem passzol azokba az agymenésekbe, amiket róla ideologizáltál, könnyen kiábrándulsz belőle. Ez nem szerelem.


Számomra nem.

2018. júl. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!