Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alacsony fiúként egy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony fiúként egy nálam jóval magassabb lánynál mennyi esélyem lenne?

Figyelt kérdés

Mondhatjuk úgy is,hogy magas lány fétisem van.Tetszik ha egy lány magasabb,még fel is tud izgatni.Az is tetszene ha egy magas lány piszkálna engem azzal hogy ilyen törpe vagyok.

165 cm vagyok.Nagyon jó lenne egy 170 feletti vagy magasabb lánnyal összejönni



2018. júl. 23. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi

Tapasztalat...

2018. júl. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt alacsonyabb pasim. Én vagyok 175 cm az exem meg 167 cm körül. Engem nem zavart.
2018. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ritka, de vannak ilyen párok, szóval nem kizárt, de azért van itt néhány faktor, amit érdemes számba venned.

Általában a nők a magas férfiakat szeretik, de legalábbis a náluk magasabbakat. Aztán ahogy egyes alacsony férfiaknak kisebbségi komplexusuk van, pont ugyanúgy csak fordítva egyes magas nők sincsenek kibékülve a magasságukkal. Egy alacsony férfi pedig mindig pont arra emlékezteti őket, ami zavarja...

De a legnagyobb baj, hogy tárgyiasítod őket, nem a nő, hanem a magasságuk a fontos és ez lealacsonyító

2018. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 170 vagyok, a párom 166.


Nem zavar, de hidd el, az önbizalmadnak nem tenne jót, ha folyamatosan törpézne.

2018. júl. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!