Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Állatorvosi Egyetemre elég...

Állatorvosi Egyetemre elég lehet-e 432 pont? Figyelembe véve. Hogy eddig 431 volt a legtöbb illetve a nehéz emelt kémia. Viszont az idén jelölték meg első helyen 447-en a z eddigi legtöbben tavaly a 431-nél ez 404 első helyes jelentkező volt

Figyelt kérdés

#egyetem #447 első helyes jelentkezés #432 pont #nehéz emelt kémia
2018. júl. 18. 13:59
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Bármi megtörténhet, mi meg nem vagyunk jósok.
2018. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
55%
Felvételiztem már, és egyetemre járok, viszont konkrét választ erre senki nem fog tudni mondani, mivel nem tudhatja senki előre.
2018. júl. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Rendben megértettem ! Csak hát az ember egy óriási lehetőség ,álom kapujában mindenbe kapaszkodik
2018. júl. 18. 14:30
 4/36 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem nem volt olyan vészesen nehéz az emelt kémia, legalábbis én és az ismerőseim is simán hoztuk a 450-470-es pontszámot.


De igaza van az elsőnek, bármi megtörténhet, és elhiszem hogy izgulsz, de ezt nem lehet megjósolni.

2018. júl. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Én ezt a 432 pontot 83 emelt kémiával és 83 emelt biológiával

értem el ( ez a második nekifutásom ) Debrecen legjobb gimnáziumába jártam az ország egyik legjobb kémia tanára tanított, ez az általad írt pontszám nem volt jellemző 1-2 kivételtől eltekitve

2018. júl. 18. 14:47
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem tudom, ki lehet az az ő és az ismerősei, mert nálunk is sokan csúnyán benézték ezeket az emelteket az egész évfolyamon. Jó, amúgy én egy szót sem szólhatok a 445 pontommal, bár nekem ez nem állatorvosira kell, de ez jó eredménynek számít az átlaghoz képest. És tényleg félre értés ne essék, lettek sokkal jobbak is, de azért a mi középsulinkban nem hemzsegnek a 450 pont feletti jelentkezők... pedig én sem járok egy szar suliba.
2018. júl. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem bejutsz. :)

Ez meg, hogy az ismerősömnek 470 pontja van az a típus, akinek a szomszédjába a kertésznek volt egy barátnője, akinek az anyja unokatestvérének a gyerekének hallotta a cukrásztól, hogy 470 pontja van... Az, hogy ismersz egy embert, akinek 470 pontja volt, attól még az semmit se jelent.

2018. júl. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagyon szurkolok neked! De ha nem jönne össze, én bíztatlak, hogy majd 3x-ra is próbáld meg.

Három a magyar igazság, egyszer biztos összejön! :)


Én is harmadik próbálkozásra jutottam be az én egyetememre, de utána csak 1 évet csúsztam, azt is azért mert dolgoznom is kellet és elég simán lediplomáztam...

2018. júl. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a biztató szavakat ! Nagyon jól esett !

A B verzió nekem a gyógyszerészeti Budapesten az szerintem meg van ! Azután majd látjuk

2018. júl. 19. 06:48
 10/36 anonim ***** válasza:
91%
Ha az állatorvosi az álmod, inkább próbáld meg még egyszer, de szurkolok, hogy most kerülj be!
2018. júl. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!